Надія Кіченок перемогла у фіналі парного розряду турніру WTA в Санкт-Петербурзі

Надія Кіченок перемогла у фіналі парного розряду турніру WTA в Санкт-Петербурзі

Надія Кіченок перемогла у фіналі парного розряду турніру WTA в Санкт-Петербурзі Jimmie48

Це її шоста перемога на такому рівні.

Надія Кіченок була другою українською тенісисткою, яка змагалася на кортах у Росії. Катаріна Завацька, яка взяла участь у турнірі WTA в Санкт-Петербурзі, поступилася у першому ж матчі місцевій тенісистці Анастасії Гасановій.

Читайте також: Завацька вилетіла із турніру в Санкт-Петербурзі у трьохгодинному поєдинку

Кіченок, яка змагалася в дуеті з румункою Ралукою-Йоаною Олару та отримала перший номер посіву, змогла пройти набагато далі у парному розряді турніру в Санкт-Петербурзі. І навіть здобути перемогу в турнірі.

Як зіграла Надія Кіченок?

Суперницями Кіченок і Олару у фіналі були американки Кейтлін Крістіан та Сабріна Сантамарія - друга пара на змаганнях у Санкт-Петербурзі.

Для Кіченок і Олару матч розпочався невдало. У першому сеті україно-румунський дует зміг взяти лише 2 гейми. Якщо після брейку за рахунку 1:3 відігратися вдалося, то після цього американські тенісистки взяли наступні 3 гейми поспіль.

У другому сеті Кіченок та Олару відігралися. Українка та румунка зробили два брейки поспіль за рахунку 1:1, хоча наступний гейм на власній подачі програли. Тим не менш, Кіченок та Олару довели сет до перемоги, зробивши ще один брейк під час вирішальної подачі суперниць.

Тай-брейк для україно-румунського дуету розпочався невдало. Кіченок та Олару віддавали власні подачі суперницям, і хоча брали у брейк-поїнти у відповідь, поступалися у рахунку 3:6. Однак довели сет до перемоги, дозволивши американкам взяти лише два очки у наступних дев'яти розіграшах - 10:8.

Попри перемогу, по багатьом показникам Крістіан та Сантамарія переважали українку та румунку. Американські тенісистки реалізували більшу частку брейк-поїнтів (67% проти 50%), а також врятували більше брейк-поїнтів, аніж суперниці - 50% проти 33%. Сама ж гра тривала 1:24 години.

Це шоста перемога Кіченок у кар'єрі на турнірах WTA. Востаннє українка перемагала на такому рівні в січні 2020-го - на турнірі в Хобарті (Австралія) вона, разом із індускою Санею Мірзою, здолали китайську пару Пен Шуай та Чжан Шуай.

Крім того, завдяки перемозі Надія Кіченок стане першою ракеткою України у парному розряді, випередивши свою сестру Людмилу.

WTA. Санкт-Петербург. Фінал, парний розряд

Надія Кіченок (Україна)/Ралука-Йоана Олару (Румунія) - Кейтлін Крістіан/Сабріна Сантамарія (США) 2:1 (2:6, 6:3, 10:8)

Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт