Дмитро Підручний - про погодні умови в Естерсунді та мотивацію на останню гонку сезону

Дмитро Підручний - про погодні умови в Естерсунді та мотивацію на останню гонку сезону

Ексклюзивно
Дмитро Підручний - про погодні умови в Естерсунді та мотивацію на останню гонку сезону AP

Ексклюзивний коментар Дмитра Підручного для Суспільне Спорт.

Останній етап Кубка світу в Естерсунді проходить під впливом поривів вітру. Якщо у спринті спортсмени змагалися у більш-менш нормальних умовах, то у переслідуваннях вітер дуже вплинув на стрільбу біатлоністів.

Українець Дмитро Підручний зміг скористатися можливостями - він відіграв 21 місце. Розпочавши гонку 34-м, український біатлоніст піднявся аж на 13-е місце.

Читайте також: Легрейд "перестріляв" Йоганнеса Бьо в останньому переслідуванні, Підручний - 13. Результати гонки

Підручний міг розраховувати і на більш високе місце, однак на останніх двох вогневих рубежах припустився трьох хиб. Тим не менш, українець показав один із найкращих результатів у сезоні.

У ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт Дмитро Підручний розповів про погодні умови, під час яких відбувалася гонка, а також про свої промахи та залишок сил на гонку з масовим стартом.

Читайте також: Останні гонки біатлонного сезону перенесені. Усе через вітер в Естерсунді
  • Про стрільбу у гонці переслідування

"Не назву стрільбу дуже важкою. На "лежці" вітер був більш-менш стабільний і можна було працювати. На "стійці" він трохи піднявся та був більш поривистий, тому стало складніше. Намагався працювати у своєму режимі та концентрувався на кожному пострілі. На жаль, дві хиби на заключній стрільбі стали зайвими".

  • Чому припустився трьох хиб на останніх вогневих рубежах

"Не сказати, що я не поспішав: час стрільби виявився хороший. Працював за умов, які були на рубежі - як дозволяли, так і відпрацював. Як і завжди, з тренерами на пристрілці проаналізували ситуації, тому під час гонки вже мав певну стратегію роботи. Завжди шкодуєш за кожен промах. Але коли гонка закінчується, то робиш аналіз, і вже далі новий день та новий старт. Забуваєш, що було вчора, лише намагаєшся виправляти помилки, які зробив раніше".

  • Про прогрес після 34-го місця у спринті

"Прогрес на 21 місце? Не те, щоб це була жага потрапити до мас-старту. Хочеться на кожну гонку виходити та стартувати, адже це завершення сезону, а ще закріпитися вище в тоталі. Сили на мас-старт ще є, але не так багато. Сподіваюсь, що зможу поборотися за якомога вищі місця".

Читайте також: Йоганнес Бьо проти Штурли Легрейда. Усі варіанти розв'язки боротьби за Кубок світу з біатлону

Топ-5 найкращих результатів Дмитра Підручного в сезоні-2020/21

  • 6-е місце - спринт (Гохфільцен)
  • 7-е місце - спринт (Обергоф)
  • 9-е місце - гонка переслідування (Нове-Место);
  • 13-е місце - гонка переслідування (Естерсунд);
  • 15-е місце - спринт (Нове-Место).
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт