Дві волинянки стали рекордсменками чемпіонату України зі спортивної ходьби у Луцьку

Дві волинянки стали рекордсменками чемпіонату України зі спортивної ходьби у Луцьку

Дві волинянки стали рекордсменками чемпіонату України зі спортивної ходьби у Луцьку
ЛМР

Волинські легкоатлетки Яна Фарина та Валерія Шоломіцька встановили національні рекорди зі спортивної ходьби на чемпіонату України, який відбувся у Луцьку.

Як повідомили у в обласній федерації з легкої атлетики Яна Фарина на луцькій трасі встановила на чемпіонаті рекорд України серед молоді U23 на дистанції 35 кілометрів.

Дві волинянки встановили національні рекорди на чемпіонаті зі спортивної хотьби у Луцьку
ФЛАУ

У своїй категорії дівчина подолала дистанцію із часом 3 години 7 хвилин та 26 секунд. Нагадаємо, на командному чемпіонаті у Сумах, який відбувся минулого місяця, Яна Фарина здобула золото і встановили особистий рекорд.

Ще одна рекордсменка чемпіонату зі спортивної ходьби – 16-річна волинянка Валерія Шоломіцька. Дівчина встановила національний рекорд України у юнацькій віковій категорії на дистанції 10 кілометрів.

Дві волинянки встановили національні рекорди на чемпіонаті зі спортивної ходьби у Луцьку
ФЛАУ

Крім того, легкоатлетка виграла юніорську першість країни, дебютуючи у цій дисципліні. Результат волинянки – 46 хвилин і 9 секунд.

Нагадаємо, 20 березня у Луцьку відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби. У змаганнях взяли участь спортсмени-члени Федерації легкої атлетики України, заявлені від територіальних федерацій з усієї країни. Ці змагання стали основним відбірковим стартом на командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби.

Читайте також: "Україна - шоста у медальному заліку чемпіонату Європи з легкої атлетики"
На початок