Глава BioNTech спрогнозував, коли в Європі та США пом'якшать карантин

Глава BioNTech спрогнозував, коли в Європі та США пом'якшать карантин

Глава BioNTech спрогнозував, коли в Європі та США пом'якшать карантин
BioNTech SE / Twitter

Генеральний директор німецької фармацевтичної компанії BioNTech Угур Шахін припускає, що до вересня поточного року в багатьох країнах Європи та в США можуть скасувати карантинні обмеження, запроваджені через пандемію COVID-19.

Про це повідомляє видання Welt am Sonntag.

"У багатьох країнах Європи і США ми, ймовірно, не будемо потребувати обмежень до кінця літа. Будуть спалахи, але це буде фоновий шум. Будуть мутації, але вони нас не злякають", — сказав Шахін.

Водночас він зазначив, що"вірус нікуди не зникне". За його словами, людству знадобиться ще принаймні рік для того, взяти епідеміологічну ситуацію під контроль.

Що відомо

  • Німецька компанія BioNTech, яка спільно з американською Pfizer розробила вакцину від коронавірусу, створила альянс фармкомпаній для ліквідації дефіциту препаратів від COVID-19 в Європі.
  • Доктор медичних наук, професор і завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології НАН України Віктор Досенко прогнозує зменшення випадків інфікування на COVID-19 після 10 травня.
  • Уряд Греції планує 14 травня відкрити кордони для іноземних туристів. До того часу влада планує поступово знімати карантинні обмеження.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок