Жіноча збірна Україна виграла перший матч у відборі на чемпіонат світу-2021 з гандболу ФГУ

Україна обіграла Люксембург.

Збірна України розпочала виступ у першому раунді кваліфікації на чемпіонат світу з поразки від Словаччини - 28:31. В українок було усього одне доступне право на помилку, вони використали його в першому ж турі. Щоб виходити далі, у наступних двох матчах програвати не можна було.

У другому турі Україна грала проти господарок квартету, збірної Люксембурга. Обидві команди програли свої матчі першого туру - Люксембург поступився Ізраїлю (18:22).

Матч проти України господарки довелі несподівано почали з переваги - повели 3:1. На сьомій хвилині гри українки відігралися, а потім уже не дозволили суперницям вийти уперед. Хоча матч не склався так просто для синьо-жовтої збірної, як прогнозувалося.

Перший тайм завершився з рахунком 14:12 на користь України. У другій половині гри синьо-жовта збірна впевненіше грала в захисті, пропустила лише дев'ять м'ячів, завдяки чому змогла збільшити перевагу в рахунку - фінальна сирена зафіксувала 28:21 на користь України.

Найрезультативнішою (як і проти Словаччини) у складі України стала Леся Смолінг - вона закинула 8 м'ячів. Усього у воротах Люксембургу відзначилися п'ять гандболісток.

У паралельному матчі Словаччина розбила Ізраїль. Відповідно, Україна піднялася на друге місце у групі за додатковими показниками.

В останньому турі Україна зіграє проти Ізраїля - це буде гра за вихід у плей-оф раунд відбору. Якщо українки не програють, саме вони фінішують на другій позиції. Матч відбудеться у неділю, 21 березня, о 16:30.