Олсбю Ройзеланд перервала гегемонію Екгофф у вітряному переслідуванні Естерсунда. Результати гонки

Олсбю Ройзеланд перервала гегемонію Екгофф у вітряному переслідуванні Естерсунда. Результати гонки

Олсбю Ройзеланд перервала гегемонію Екгофф у вітряному переслідуванні Естерсунда. Результати гонки AP Images

В українок - жодного чистого вогневого рубежу.

На останню гонку переслідування сезону Кубка світу з біатлону відібралися чотири українки: Олена Підгрушна, Юлія Джима, Дар'я Блашко та Валентина Семеренко. Рішенням тренерського штабу, Джима пропускала цей старт, щоб підготуватися до мас-старту.

Усі інші українки стартували в персьюті, який мав стати максимально конкурентним зважаючи на маленькі інтервали між спортсменами - Блашко, яка стартувала 55-ю, усього на 1:36 відставала від лідерки.

Однак у шведському Естерсунді піднявся неймовірної сили вітер, пориви перетворили гонку в лотерею. Перестановок після кожної стрільби було вдосталь, а розриви з кожним наступним вогневим рубежем збільшувалися у геометричній прогресії.

Найкраще впоралася з цими умовами Марте Олсбю Ройзеланд: вона чисто пройшла обидві лежки (одна з чотирьох у гонці), створила собі перевагу. А на стійці зробила ставку на швидкострільність - навіть чотири кола штрафу не завадили їй впевнено виграти.

Серія з п'яти поспіль перемог Тірілл Екгофф обірвалася, але норвежка фінішувала другою. Вона провалилася на лежці, після чого піднялася з 15-го на друге місце. А третє місце у гонці здобула білоруска Ганна Сола - відстала від переможниці на 44 секунди.

Один з найкращих прогресів гонки у норвежки Каролін Кноттен - з 54-го на 13-е місце. Також спрогресувала інша норвежка Емілі Калкенберг: встановила особистий рекорд на рівні Кубка світу, фінішувала п'ятою.

Три українки хибили на кожному вогневому рубежі. Найкращий результат у Олени Підгрушної - закінчила сезон на 30-му місці. Дар'я Блашко теж потрапила у залікову зону - п'ять промахів та 37-е місце. У Валентини Семеренко - сім промахів і 44-а позиція. Вона втримала своє стартове місце.

Для українських біатлоністок міжнародний сезон завершено. У мас-старт відібралася тільки Юлія Джима.

Естерсунд. Жінки. Переслідування. Результати гонки

  1. Марте Олсбю Ройзеланд (Норвегія, 0+0+2+2) 32:54.8
  2. Тірілл Екгофф (Норвегія, 1+2+0+1) +29.3
  3. Ганна Сола (Білорусь, 0+1+3+1) +44.0
  4. Жулья Сімон (Франція, 2+0+2+1) +1:01.7
  5. Емілі Калкенберг (Норвегія, 0+1+1+0) +1:54.8
  6. Франциска Пройсс (Німеччина, 1+0+1+2) +2:05.9

...

  • 30. Олена Підгрушна (1+2+2+1) +3:19.5
  • 37. Дар'я Блашко (1+1+2+1) +3:54.2
  • 44. Валентина Семеренко (2+1+3+1) +4:21.3
  • Юлія Джима - не стартувала
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт