Державне управління чи приватна власність: що ефективніше для "Мотор Січі". Думка експертів

Державне управління чи приватна власність: що ефективніше для "Мотор Січі". Думка експертів

Державне управління чи приватна власність: що ефективніше для "Мотор Січі". Думка експертів uk.wikipedia.org

Запорізьке підприємство "Мотор Січ" увійшло в "зону турбулентності". Для того, щоб захистити інтереси України в оборонному секторі, акції та майно підприємства були заарештовані. Наразі концерн "Укроборонпром" заявив про готовність взяти в управління його активи.

Чи зможе державний концерн ефективно управляти активами підприємства та чи може націоналізація стати виходом з кризової ситуації, що склалась, говорили в етері програми "Сьогодні. Головне" на Суспільному Запоріжжя з кандидатом економічних наук Костянтином Денисовим та директором з аналітики інвестиційної компанії "Concord Capital" Олександром Паращієм.

"Мотор Січ" стратегічно важливе підприємство для Запорізької області – наголосив кандидат економічних наук Костянтин Денисов. На ньому працюють близько 20 тисяч робітників, переважна більшість яких – це мешканці Запоріжжя.

Націоналізувати чи ні "Мотор Січ". Думка експертівСБУ

"У світі не більше 10 країн, які володіють такими технологіями, це підприємство не тільки як ми собі уявляємо в Шевченківському районі міста Запоріжжя, у нього є структурні підрозділи в інших областях України. Окрім того, що підприємство володіє унікальними технологіями, це великий платник податків, це великий роботодавець, від якого залежить соціальна стабільність в місті Запоріжжя", – каже Костянтин Денисов.

Читайте також: У Запоріжжі провели льотні випробування нових вертолітних лопатей виробницта "Мотор-Січ"

На його думку, націоналізація підприємства може бути ефективним рішенням: "В Україні за останніми даними Міністерства економіки, 55 % державних підприємств є прибутковими. Тобто більш ніж половина державних підприємств отримують прибутки та показують достойні економічні результати."

Експерт також нагадав про націоналізацію “Укргазбанку”, який свого часу належав колишньому депутату Василю Горбалю від Партії Регіонів. "Сьогодні “Укргазбанк” перетворився в доволі ефективний екоенерго банк у власності держави, якій належать 95 % акцій."

Щодо ж законності способу повернути підприємство державі, тут Костянтин Денисов зазначив, що такі механізми є, вони працюють.

"Світ має купу прикладів націоналізації або часткової націоналізації стратегічних машинобудівних підприємств. Коли кажуть, що Україна унікальний випадок і у світі немає державної власності, люди просто говорять неправду і вводять українців в оману."

Втім, директор з аналітики інвестиційної компанії "Concord Capital" Олександр Паращій висловив певний скепсис щодо ефективності державного керівництва на такому технологічному підприємстві:

"Ми знаємо, що держава не була ніколи ефективним власником для таких технологічних підприємств, як "Мотор Січ". Ми не можемо згадати жодного високотехнологічного об'єкту у оборонній сфері, який був би успішним."

В той же час Олександр Паращій зауважує, що теперішній стан речей, коли виробництво і потужності є в "підвішеному" стані, теж не сприяє продуктивному розвитку. Хоча за економічними показниками "Мотор Січ" наразі має достатньо замовлень.

Націоналізувати чи ні "Мотор Січ". Думка експертівСБУ

"Поки що даних за весь рік немає, але результати за 9 місяців дуже непогані. Продажі "Мотор Січ" зросли на 20 % до 7, 7 млрд грн. Операційний прибуток зріс у 14 разів, чистий прибуток склав 920 млн гривень, що для компанії, яка перебуває в такій серйозній невизначеності щодо майбутнього, щодо акціонерів це хороший результат."

Олександр Паращій зазначив, що компанія показала хороший результат не тільки стосовно продажів, також в компанії зросли замовлення. "Наприклад, за таким показником, як отримання передплати за майбутню продукцію, компанія виглядає теж дуже добре, передплати за рік зросли більше як на 30 %. Виробничий цикл складає від 6 до 9 місяців часто компанія отримує передоплату за свою продукцію," – повідомив експерт.

Народний депутат від партії "Слуга народу" Сергій Штепа у коментарі Суспільному вкотре наголосив, що секретар РНБО Данілов не говорив про націоналізацію підприємства. Лише про повернення тих акцій, які були продані через офшори. Наразі, за словами Сергія Штепи, Міністерство юстиції готує проект закону, який повинен вирішити ситуацію. Коли будуть відомі деталі, народний депутат готовий буде їх прокоментувати.

Що відомо

  • Шевченківський суд Києва заарештував майно та 100% акцій підприємства "Мотор Січ". Головне слідче управління спецслужби здійснює досудові розслідування щодо підприємства за двома напрямами. Перший – за ознаками злочинів, передбачених статтями 14, 15, 111 та 113 Кримінального кодексу України (щодо диверсійної та підривної діяльності на користь Росії).
  • Позовна заява китайських акціонерів ПАТ "Мотор Січ", Skyrizon Aircraft Holdings Limited та Twinstar Holdings S.A, до президента України щодо скасування санкцій, накладених РНБО від 28 січня 2021 року, буде розглянута 5 квітня в рамках відкритого провадження за адміністративним позовом.
  • Китайські інвестори ПАТ "Мотор Січ" збільшили суму позову проти України у міжнародному арбітражному суді на щонайменше $100 млн. Таким чином, загальна сума позову складає не менше ніж $3,6 млрд. Також інвестори готують нові позови на тлі заяви народного депутата Давида Арахамії про підготовку законопроєкту щодо націоналізації підприємства.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди