Призначення секретаря та заступників: у Полтавській міськраді відбулася кадрова сесія

Призначення секретаря та заступників: у Полтавській міськраді відбулася кадрова сесія

Призначення секретаря та заступників: у Полтавській міськраді відбулася кадрова сесія Суспільне Полтава

Секретаря міськради та сімох заступників голови обрали сьогодні у Полтавській громаді. За кандидатури голосували депутати, але не всі. Частина робити це відмовилася. Серед сімох заступників четверо уже були на цих посадах, а ще один працював раніше в обласній адміністрації.

У сесійній залі Полтавської міськради – депутати, кандидати на посади заступників голови та секретаря.

"Відбувалися певні домовленості, я поспілкувався з багатьма депутатами і зробив для себе висновок, що саме ­­Андрій Карпов буде тією кандидатурою, яка мені буде допомагати. Це не просто посада секретаря. Він повинен бути правою рукою міського голови", – розповідає Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Андрій КарповСуспільне Полтава

Андрій Карпов

Кандидатуру Андрія Карпова підтримали 28 депутатів.

"За законом про місцеве самоврядування, секретар займається роботою з депутатським корпусом, керує депутатами й депутатськими комісіями, допомагає міському голові. Саме так, тісно співпрацюючи з депутатами, я і буду працювати", –говорить секретар Полтавської міськради Андрій Карпов.

А після обирали й заступників міського голови. Їх призначили сім.

Андрій Карпов та Олександр МамайСуспільне Полтава

Андрій Карпов та Олександр Мамай

Відтак, Євген Ричка від «ОПЗЖ» відповідатиме за питання експлуатації та розвитку міського господарства, Ігор Петріченко від «ЄС» – за питання розвитку територій та зв’язків з громадськістю.

Решта заступників від партії «За майбутнє». Віталій Нікіпелов відповідатиме за юридичні питання, Світлана Тарашевська – за гуманітарні, Ольга Борисенко – за економіку та соціальну сферу, а Наталія Сук – керуватиме справами виконавчого комітету.

Усі четверо вже були заступниками – до 2018, коли на посаді голови був Олександр Мамай.

Сесія Полтавської міськрадиСуспільне Полтава

Сесія Полтавської міськради

Першим же заступником став Валерій Пархоменко. Він із 2010 чотири роки був заступником голови Полтавської ОДА.

"Повноваження першого заступника – координація роботи заступників та співпраця всіх членів міськвиконкому. Це підпорядкування бюджетно-фінансового управління, капітального будівництва, земельних ресурсів, управління майном, а також участь у різних комісіях, які причетні до цих всіх установ", – розповідає перший заступник Полтавського міського голови Валерій Пархоменко.

Підтримали кандидатури частина фракції «Слуги народу», а ще депутати із фракцій «За майбутнє», «ОПЗЖ», «Європейська Солідарність», «Партія простих людей Сергія Капліна».

"Наша задача – призначити людей, які візьмуть на себе відповідальність та матимуть бачення розвитку кожного напрямку та реалізують його. Щоб міський голова Мамай потім не говорив: «Ви ж мені не дали заступників». Щоб цієї моделі маніпуляції не було, я запропонував своїй фракції, яка мене підтримала, проголосувати за заступників, аби ті взяли колективну відповідальність за роботу міста", – каже голова фракції "Партія простих людей Сергія Капліна" Сергій Каплін.

У повному складі не голосували представники «Рідного міста» та «Свободи».

"Майже всі профільні заступники – зі старої команди Мамая, яка вже показувала себе не досить ефективно. Також є профільний заступник від «ОПЗЖ». Ми принципово не голосуємо за цю партію. Голосування за секретаря – це показове формування коаліції. Ми бачимо, що сформувалася коаліція з чотирьох партій: «За майбутнє», «ОПЗЖ», «ЄС» та «Партія простих людей Сергія Капліна». Зараз вони мають повний карт-бланш: повністю відповідають за всі комунальні підприємства та фінанси", – говорить голова фракції ВО «Свобода» Юліан Матвійчук.

Секретар міської ради та заступники голови увійдуть до складу новоствореного виконкому. Окрім них, ще голови міських райрад, старости приєднаних сіл та по одному представнику від кожної партії міськради. Усього – 29 людей.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди