Картини, статуї та архітектура: у Києві відкрилась виставка митця з Донеччини

Картини, статуї та архітектура: у Києві відкрилась виставка митця з Донеччини

Картини, статуї та архітектура: у Києві відкрилась виставка митця з Донеччини ДонОДА

У Києві відкрився виставковий проєкт "Сучасна архаїка" українського митця з Донеччини Петра Антипа. За 30 років роботи він реконструював чимало площ та парків, створив пам’ятники та низку фонтанів. Про це повідомляє Донецька ОДА.

Виставка на 2500 квадратних метрів зібрала найрізноманітніші роботи майстра: 50 творів монументальної станкової та малої пластики, 60 картин, близько 300 малюнків та ескізів, а також нові архітектурні проєкти.

У ОДА додають, що роботи Петра Антипа зберігаються у музеях і приватних колекціях України, Франції, Німеччини, Італії, Великої Британії, Швеції та США. В Україні колекція робіт в такому обсязі демонструється вперше.

"Усі види мистецтва побудовані за одними й тими самими законами — законами гармонії. Через рисунок я вчуся терпляче доводити все до кінця. Пізнавати світ форми. Закони рівноваги. Бачити в простому красиві речі. Рисунок для мене — все" - розповідає мистець.

Виставка буде відкрита для відвідування з 19 березня, а потім закриється на карантин. Відновити роботу сподіваються з 10 квітня. Місце: Національний центр "Український дім" за адресою: вул. Хрещатик, 2. Режим роботи: вівторок-неділя 11:00-19:00.

Читайте також: Лось серед космосу та поле соняхів: найкрасивіші мурали Рубіжного

Що відомо

  • Петро Антип народивсся у Горловці і з 2014 року живе та працює в Києві. Через війну більшість його робіт залишилася на окупованих територіях.
  • За 30 років за роботами Антипа були реконструйовані площі та парки, встановлено пам’ятники та низку фонтанів.
  • Найулюбленіша сфера роботи художника, серед ахітектурно-монументальних об’єктів, це фонтани.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше