"Шахтар" - "Рома": де дивитися футбол (18 березня)

"Шахтар" - "Рома": де дивитися футбол (18 березня) AP

Де дивитися матч "Шахтар" - "Рома" у Лізі Європи.

Після поразки у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи проти "Роми", "Шахтар" зіграє проти римської команди у матчі-відповіді.

Перша гра між командами "Шахтар" - "Рома" закінчилася перемогою італійської команди із рахунком 3:0 в Римі. "Гірникам" для потрапляння в чвертьфінал необхідно перемагати римлян із рахунком 3:0 для того, щоб забезпичити овер-тайм, або ж із різницею у 4 та більше м'ячів.

Тепер команди "Шахтар" - "Рома" зіграють між собою матч-відповідь. Розповідаємо, де дивитися "Шахтар - "Рома".

"Шахтар" - "Рома": де дивитися

Матчі Ліги Європи в Україні показують телеканали "Футбол" - гра "Рома" - "Шахтар" також буде показана на "Футбол 1", початок трансляції о 19:50.

Сама гра "Шахтар" - "Рома" розпочнеться о 19:55.

Дивитися онлайн "Шахтар" - "Рома" можна не лише по телебаченню, але й у додатку MEGOGO - на потоковому каналі "Воля Спорт 1". Онлайн трансляція "Шахтар" - "Рома" буде доступна на стримінгових платформах oll.tv та sweet.tv, де доступний телеканал "Футбол 1".