Учителів у Тернополі інструктували, як користуватися в школі цифровими пристроями einstein

Учителів у Тернополі інструктували, як користуватися в школі цифровими пристроями einstein

Учителів у Тернополі інструктували, як користуватися в школі цифровими пристроями einstein оригінальне

У Тернопільській школі №28 відбувся семінар-практикум для вчителів. Методисти компанії-розробника освітніх технологій інструктували їх, як користуватися в школі новітнім устаткуванням.

Про це повідомила "Новинам" Суспільного головна спеціалістка управління освіти і науки області Світлана Омелянська.

Тема семінару - «Використання цифрових вимірювальних комплексів у сучасній шкільній освіті зі STEM-підходом».

Учителі знайомляться з роботою цифрових вимірювальних пристроїв Einstein для використання їх у школі.

Учителька хімії Доброводівської школи на Збаражчині Ольга Сукар розповідає, чому взяла участь у семінарі:

"Сьогодні в нас навчання проводять для того, щоб ми донесли учням, як користуватись, щоб їм було цікавіше на уроках, вчимося самі, надіємося, що ефект з навчання буде. Тут повністю обладнання, яке ми можемо використовувати під час лабораторних робіт з хімії в 7-11 класах. Тут є дуже багато датчиків, всі досліди діти зможуть робити самі, спостерігати. У нас датчики підключаються, графіки, за якими учні зможуть спостерігати. Можемо ми бачити на дошці, в нас видно є. І кожен учень зможе бачити: правильно чи неправильно він виконує цей дослід".

"Ми пропонуємо тернопільським вчителям підвищити зацікавленість своїх учнів природничими дисциплінами, - розповів керівник Департаменту розробок і дослідження компанії Ensof Олександр Дорош. - Фаховість вчителів, цифрове обладнання і належне методичне забезпечення дозволить створити "атмосферний клас" - ситуацію, коли навчання і цікаве, і змістовне".

Учителів з Тернопільщини вчили, як працювати із цифровими лабораторіями для дослідів на уроках хімії, фізики та біології.

Методистка з фізики товариства Ensof Ольга Конотопчик розповідає про "атмосферні класи":

"Атмосферний клас - це клас, де хочеться розвиватись. Він має чотири ланки, це атмосферне відображення, це інтерактивний комплекс, дошки, проектори. Також атмосферне програмне забезпечення підтримка, і головним нашим досягненням є атмосферна дидактика. Це те, що дається учням в руки і дозволяє розкрити теоретичний матеріал".

"Атмосферний клас" у 2019 році облаштували в Гусятинській школі. Там викладає фізику Петро Фатюк:

"Коли я отримав ці прилади в мене виникло кілька питань таких, нюансів по технічній роботі з приладами, я приїхав сюди щоб вдосконалитися і дітям краще пояснювати матеріал. Я думаю, що лабораторні роботи будуть значно цікавіші".

Лабораторних наборів для дослідів з фізики в кожному класі є 5 таких, для роботи учнів по групах. Розповідає керівник відділу розробки нових освітніх продуктів товариства Ensof Олександр Дорош:

"Це лабораторний набір з фізики, він закриває близько 90 відсотків усього лабораторного і практичного практикуму в школі. Він використовується як у вчителя при демонстрації, так і на парті в учнів для проведення дослідів. Це теж для роботи з фізики - це демонстраційне коло для вчителя і учнів. Особливістю є робота на дошці".

Зараз цифрові лабораторії є у 41-й школі Тернопільщини – повідомила працівниця управління освіти і науки області Світлана Омелянська.

STEM – навчальний підхід, який поєднує природничі дисципліни. Ensof - провідна українська компанія-розробник навчального устаткування, цифрових лабораторій, - розповів Олександр Дорош.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди