Не вистачило одного голоса: у Слов'янську депутати не змогли ухвалити бюджет

Не вистачило одного голоса: у Слов'янську депутати не змогли ухвалити бюджет

Не вистачило одного голоса: у Слов'янську депутати не змогли ухвалити бюджет
фото: Суспільне Донбас

17 березня депутати Слов'янської міської ради на другому засіданні четвертої сесії проголосували за програму соціально-економічного розвитку, але не змогли ухвалити бюджет.

Про це повідомив міський голова Слов'янська Вадим Лях.

"Не був прийнятий бюджет. Не вистачило одного голосу", — написав Лях.

За його словами, проєкт бюджету був ухвалений профільною депутатською комісією, але депутат від партії "Наш край" Олег Недава почав у залі "з голосу" вносити зміни до документа та просити розподілити гроші на соціальні проєкти.

"У нас спільне рішення фракції. Ми не можемо голосувати за бюджет, в якому 132 млн йде на зарплату чиновників, а це майже 20%. Ми запропонували 6 мільйонів гривень з утримання міської ради перенаправити в соціальну програму в бюджеті — це і охорона здоров'я, і ​​освіта, і підтримка спорту. Нашу пропозицію не ухвалили!, - розказав Суспільному депутат від "ОПЗЖ" Іван Особов.

Нагадаємо, у Слов’янську міський бюджет на 2021 рік депутати не ухвалюють третій місяць. Через це гроші на обслуговування частини пільгових категорій недотримує стоматологічна поліклініка. Також, два тижні не ремонтують міст через річку Казенний Торець. Рух автівок на ньому перекритий. Перейти його можна лише пішки. Громадський транспорт та інші автівки їздять в об’їзд.

Розгляд бюджету перенесли на наступне засідання, яке призначили на 31 березня.

Що відомо

  • 17 березня у Слов'янську депутати зібрались на сесію міської ради. Депутати від проросійських партій заявили, що готові підтримати кандидатури Ольги Алтуніної на посаду секретаря міської ради. Також депутати від партії "Наш край" зареєстрували рішення про недовіру міському голові Вадиму Ляху.
  • У Слов'янську депутати від проросійських партій вже кілька разів зривали роботу сесії міської ради.
  • 10 березня сесія міської ради у Слов'янську не відбулась через відсутність кворуму, у зали зареєструвались лише 17 депутатів з 38. На засідання не з'явились депутати від проросійських партій "ОПЗЖ", "Наш край" та "Мир та розвиток". Сесію перенесли на 11 березня.
  • 25 жовтня У Слов'янську відбулись вибори до міської ради та вибори міського голови. До міської ради пройшли шість політичних партій: "ОПЗЖ", "Опозиційний блок", "Слуга народу", "Партія миру та розвитку", "Наш край" та "Європейська солідарність".
  • У другому турі виборів міського голови, який відбувся 22 листопада" перемогу здобув висуванець від політичної партії "Опозиційний блок" Вадим Лях. Його опонентом був висуванець від політичної партиї "ОПЗЖ" Павло Придворов.
На початок