З 17 по 19 березня в Миколаєві учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти навчатимуться дистанційно, 1-4 класи – у школах. З 22 березня по 3 квітня для учнів 1-11-х класів оголошено двотижневі канікули.
Таке рішення було прийнято у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в Миколаївській області.

Вчителька фізики у школі № 57 Оксана Запорожець на своїх онлайн-уроках використовує документ-камеру та різні інтернет-ресурси.
"Мені дуже подобається сайт інтерактивних симуляцій, де можна подивитись учням дослід у вигляді анімації, а також за допомогою документ-камери можна цей же дослід переглянути офлайн", – розповіла Оксана Запорожець.

За словами заступниці директора з навчально-виховної роботи Оксани Хмельної, до дистанційного навчання працівники школи вже звикли. З вересня 2020 року підключили всіх учнів та вчителів до Google Workspace.
"Все навчання відбувається за звичайним розкладом. Діти під час уроку заходять в свій Google-клас. Або працюють з вчителем онлайн в режимі відеооконференції", – сказала Оксана Хмельна.

Читайте також: "Понад 6 тисяч підприємців припинили роботу на Миколаївщині за "карантинний" рік"
Дистанційне навчання також впливає і на психологічний стан дітей. Наприклад, холерикам, сангвінікам адаптуватися легше, меланхолікам та флегматикам – важче. За словами психологині Марини Самсоненко, процес адаптації триває від шести до дев’яти місяців.
"Дистанційне навчання складніше дається молодшим учням, тому що вони потребують живого спілкування з вчителем. Старшокласники легше адаптуються до цього процесу і вони найчастіше говорять про те, що їм подобається, а що ні", – розповіла психологиня.

За її словами, діти-екстраверти, які потребують контакту, полюбляють ходити до школи. Діти-інтроверти, навпаки, дуже легко працюють із дому. На думку психологині, в деякій мірі дистанційне навчання може позитивно відобразитися на їхньому психологічному стані.