"Паперів ми не отримували". Ломаченко заперечує, що отримав контракт на бій із Хейні

"Паперів ми не отримували". Ломаченко заперечує, що отримав контракт на бій із Хейні

"Паперів ми не отримували". Ломаченко заперечує, що отримав контракт на бій із Хейні AP

І не розуміє, чому його потенційний суперник говорить інше.

Український боксер Василь Ломаченко заперечує, що отримав контракт на бій від чемпіона світу у легкій вазі за версією WBC Девіна Хейні.

Що трапилося?

11 березня батько американського боксера Білл Хейні повідомив, що Ломаченкові був запропонований гонорар для проведення бою. Він зіслався на розмову із промоутером Matchroom Boxing Едді Гірном, згідно якої українцеві була зроблена пропозиція із семизначним гонораром.

Читайте також: "Запропонували Ломаченку семизначний гонорар". Батько Хейні - про пропозицію українцю щодо бою

Крім того, батько Хейні повідомив, що заради поєдинку із Ломаченком чемпіон світу у легкій вазі відклав бій із Хорхе Лінаресом, хоча він вже був майже погоджений.

Ломаченко в інтерв'ю YouTube-каналу SNOWQUEENLA заперечив отримання контракту на бій від Хейні. Він зазначив, що ні його менеджер Егіс Клімас, ні промоутерська організація Top Rank відповідних паперів не отримували.

  • Чи був контракт від Хейні

"Після тієї новини [інтерв'ю батька Хейні щодо пропозиції Ломаченку], як тільки її прочитав, одразу позвонив Егісу [Клімасу], поцікавився, чи отримував він якийсь контракт, може, надіслали Top Rank. Він повідомив, що нічого не отримував і сказав, щоб я почекав кілька годин і поцікавився. Як тільки він отримав відповідь від Top Rank, то передзвонив і сказав, що вони нічого не отримували. Що мав на увазі Девін Хейні, коли казав, що надіслав контракт - я не зовсім зрозумів цей хід. Тому що ні контракту, ні паперів, ні документів ми не отримували".

  • На якій стадії домовленість між Ломаченком та Хейні

"Батько Хейні дзвонив Клімасу, вони поговорили, що хочуть організувати цей поєдинок, чи не проти наша сторона, наскільки ми серйозно налаштовані. Егіс сказав, що так, ми серйозно налаштовані. Це все було на рівні цього дзвінка, він відбувся десь тиждень тому. Егіс розповів мені про розмову із батьком Хейні, і що після цього розмовляв із ще однією людиною з команди Лінареса. І Лінарес підтвердив, що вони підписали контракт і відправили його назад Хейні. Тобто, на той час, коли він [Хейні] вів перемовини, у нього стояв підпис під контрактом із Лінаресом. Тому я не просто написав, що хочу боксувати на ринзі, а не в Twitter".

  • Чи хоче, на думку Ломаченка, Хейні битися із ним

"Хейні згадав про мене лише тоді, коли підписав контракт із Лінаресом. Це моя думка, мені так здається. Спочатку він отримав контракт із Лінаресом, а після цього вирішив нагадати, що він готовий битися зі всіма у цій ваговій категорії і нікого не боїться. Але чудово розумів, що зі мною боксувати не буде. А решту - відволікти, що дивіться, я готовий провести поєдинок".

  • Про умови його чинного контракту із Top Rank

"Готовий боксувати і хочу цього. У мене дати та суперника немає. Спочатку я думав, що це буде Накатані, але ми ні до чого практично не підійшли, новин ніяких щодо повернення немає. Хотів би відбоксувати, ESPN чи DAZN - неважливо. Але у мене є контракт, згідно якого ще один рік із Top Rank. Впродовж цього року бій може відбутися лише за домовленості двох сторін. У контракті прописано, що у мене буде 3 поєдинки у році. Сподіваюсь, що мені призначать бій на початку червня".

  • Про перспективи бою із Хейні

"Варіантів поки що два. Або Боб Арум домовляється із Гірном, і вони погоджуються на поєдинок, поки у мене контракт із Top Rank, або ж я ще рік боксую за Top Rank, потім звільняюся від контракту і битимуся із Хейні".

  • Про те, чи готовий змінити вагову категорію

"Я можу [боксувати у меншій вазі], чому ні. Просто я для себе обрав конкретний шлях - продовжувати боксувати у 61 кг. Якщо спуститися до 59 кг, і це буде [Оскар] ВальдесЧемпіон світу WBC - знову, це буде залежати від Боба Арума. 63 кг? Ні, точно ні".

Що відомо

  • Девін Хейні - непереможний боксер та чемпіон WBC у легкій вазі. Чемпіонський пояс він здобув завдяки перемозі над росіянином Зауром Абдуллаєвим (відмова після 4-го раунду).
  • Востаннє Ломаченко виходив на ринг у жовтні 2020-го, програвши свої чемпіонські титули WBA та WBO у об'єднавчому бою із Теофімо Лопесом.
  • До виступів у легкій вазі Ломаченко бився у напівлегкій вазі, а також у другому напівлегкому дивізіоні (10-1, 4 КО).
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика