У Миколаївському регіональному фтизіопульмонологічному центрі стане втричі менше співробітників

У Миколаївському регіональному фтизіопульмонологічному центрі стане втричі менше співробітників

У Миколаївському регіональному фтизіопульмонологічному центрі стане втричі менше співробітників

Скорочення середнього та молодшого медичного персоналу на 56 людей відбулось у Миколаївському регіональному фтизіопульмонологічному медичному центрі.

Мирослава Чумак нещодавно вийшла із декретної відпустки, до того три роки працювала у лікарні на посаді виховательки у дитячому відділені. Жінка говорить, кількість місць у відділені з 25 скорочують до чотирьох, разом з тим скорочують і її посаду.

Завідуюча дитячим відділенням Світлана Стригуль говорить: “На сьогодні відділення розраховано на 25 ліжок. У зв’язку з тим, що протягом минулого року рівень захворюваності на туберкульоз знизився, на стаціонарі знаходиться значно менше дітей”.

Голова профспілкового комітету комунального некомерційного підприємства “Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр” Лариса Литвинчук говорить: “Скорочення відбувається відповідно до законодавства. За три місяці профспілку, профспілка проводила роботу, дивились щоб не скорочували тих, хто не підлягає скороченню. За 2 до самої дати, всі люди були повідомлені в письмовому виді під протоколи”.

Районну філію центру зайнятості про масове вивільнення медичного персоналу повідомили на початку січня поточного року. Розповісти скорочуванному персоналу про їх права та можливості фахівців центру зайнятості не запрошували.

Сьогодні штат "Миколаївського регіонального фтизіопульмонологічного медичного центру" 457 людей. У березні, після скорочення, залишиться 315. Кількість ліжкомісць з 350 скорочується до 250.

Директор КНП “Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр” Ігор Поляков говорить: “Усе відбувається в рамках реформування медичної галузі та зміни підходів до лікування туберкульозу. Відсутня необхідність в утримані величезного закладу. Зараз іде реформування, перетворення диспансеру в комунальне підприємство”.

Начальник обласного управління охорони здоров’я Павло Георгієв називає скорочення оптимізацією. Він каже:“Ми точно цим не займаємося. Це комунальне некомерційне підприємство. І вони зараз займаються своїми там справами. Це не Управління охорони здоров’я. Про скорочення не чув, може якась оптимізація ліжкового фонду чи ще щось”.

Авторка - Валентина Гурова, операторка - Юлія Філімон

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди