Готується до джазового конкурсу. Дев'ятирічний Дмитро Ільїн. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Готується до джазового конкурсу. Дев'ятирічний Дмитро Ільїн. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Готується до джазового конкурсу. Дев'ятирічний Дмитро Ільїн. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ Фото: Суспільне. Дніпро

Дев'ятирічний Дмитро Ільїн з Новомосковська готується до міжрегіонального джазового конкурсу. Він отримав Гран-прі в II міжнародному дистанційному конкурсі юних піаністів "LVIV KAWAI CHRISTMAS 2021".

Дмитро грає на фортепіано із чотирьох років, займається по дві години на добу та вже сам пише музику. З юним музикантом поспілкувалася Олена Ростовцева.

З композицією Фріца Шпіндлера "Сонатина" Дмитро брав участь у конкурсі "LVIV KAWAI CHRISTMAS 2021". Розповідає, почав займатися, ще коли йому було чотири роки. Одразу все вийшло, тому і сподобалося.

"Я за піаніно сів вдома, в мене руки якось самі встали та в мене все вийшло", — говорить музикант Дмитро Ільїн.

Коли виросте мріє стати композитором. Рік тому Дмитро написав три п'єси для фортепіано, присвячені своїй мамі. У грудні написав композицію “Світанок”.

"Одного разу побачив світанок і це було дуже красиво. Я вирішив на цю тему написати композицію. Поки все пам'ятав записав, потім грав нове, потім компонував і в мене все вийшло. Я вигадував із моєю вчителькою Наталію Іванівною, це все підправляли, змінювали порядок уривків, щоб було красиво", — говорить Дмитро Ільїн — музикант.
Дев'ятирічний Дмитро Ільїн з Новомосковська готується до міжрегіонального джазового конкурсуФото: Суспільне. Дніпро

Наталія Макарова розповідає, що займається із Дмитром в Новомосковській мистецькій школі імені Миколи Бровченка четвертий рік.

"Педантичність не притаманна дітям. У нього із перших уроків вона проявлялася. Порядок у голові, порядок у діях, порядок у роботі на уроках, ось тоді, звісно, буде результат. І, безперечно, його творчі нахили, він постійно цікавиться музичними темами. Ми іноді сперечаємося про щось, в нього є власна думка, що не часто зустрінеш у дитини. І це у розвитку дуже позначається, тому і результати, яких він домагається, безперечно, завдяки цим його якостям. Дуже добрим, на мій погляд", — говорить Наталія Макарова — вчителька Дмитра.

Батько Дмитра каже, що дитина в його віці не висидить за інструментом дві години поспіль. Тож аби заохочувати сина до уроків — намагаються розбивати домашні репетиції у часі, по п'ятнадцять хвилин.

"В нас бабусі та дідусі закінчили музичну школу, в них є музична освіта. Якось були дома музичні інструменти, є гітара, є синтезатор. Він із малечку, років із трьох-чотирьох підходив, щось натискав, пробував. Йому подобалось як звуки лунають, музика подобалась. Потім відвели до музичної школи та пішло поїхало", — говорить батько Дмитра Сергій Ільїн.

Зараз Дмитро готується до міжрегіонального джазового конкурсу, також вони чекають відповіді від міжнародного багатожанрового онлайн фестивалю у Болгарії, куди подали заявку.

Дев'ятирічний Дмитро Ільїн з Новомосковська готується до міжрегіонального джазового конкурсуФото: Суспільне. Дніпро

Дев'ятирічний Дмитро Ільїн з Новомосковська готується до міжрегіонального джазового конкурсу

Автори: Олена Ростовцева, Олександр Шалдибін, Новини на Суспільному, Дніпро.

Читайте також

"Той, що бачить крізь час". 19-річний Олександр Чернігівський з Дніпра видав фантастичний роман

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди