У Львівській області утворили 10 окружних прокуратур. Відомі імена керівників

У Львівській області утворили 10 окружних прокуратур. Відомі імена керівників

У Львівській області утворили 10 окружних прокуратур. Відомі імена керівників Суспільне Львів

Від 15 березня 2021 року у Львівській області утворили 10 окружних прокуратур. З них дві у Львові — Галицька та Франківська і ще 8 регіональних. Про це Суспільному повідомили у пресслужбі Прокуратури.

До регіональних окружних прокуратур належать: Дрогобицька (місце розташування Дрогобич), Жовківська (Жовква), Золочівська (Золочів), Пустомитівська (Пустомити), Самбірська (Самбір), Стрийська (Стрий), Червоноградська (Червоноград), Яворівська (Яворів). У межах яких територіальних громад працює кожна прокуратура можна побачити тут.

"У Львівській області було 10 місцевих прокуратур, а тепер утворилося 10 окружних відповідно. У зв'язку з реформою, змінилися керівники окружних прокуратур. Вони пройшли атестацію і перевірку доброчесності" — повідомили у пресслужбі Прокуратури області.

Керівником Галицької окружної прокуратури міста Львова призначено 43-річного Ігора Ольшанецького, який до призначення обіймав посаду начальника управління представництва інтересів держави в суді Львівської обласної прокуратури. В органах прокуратури працює з 2000 року.

Очолювати Франківську окружну прокуратуру міста Львова буде 44-річний Сергій Янчишин, який до призначення був, зокрема, керівником Львівської місцевої прокуратури №2. В органах прокуратури працює з лютого 1998 року.

Очільником Жовківської окружної прокуратури Львівської області стала 30-річна Марта Сміхура-Скальська, яка до цього обіймала посаду керівника Радехівської місцевої прокуратури Львівської області. В органах прокуратури працює з липня 2012 року.

Керівником Золочівської окружної прокуратури Львівської області призначено 41-річного Артура Томашевського, який до цього був очільником Львівської місцевої прокуратури №3. В органах прокуратури працює з червня 2001 року.

Очільником Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області став 35-річний Микола Синельников, який до призначення займав посаду військового прокурора Білоцерківського гарнізону. В органах прокуратури працює з липня 2007 року.

Керівником Самбірської окружної прокуратури Львівської області призначено 44-річного Олександра Теличка, який в органах прокуратури працює з липня 1999 року. До призначення очолював Самбірську місцеву прокуратуру Львівської області.

Очільником Стрийської окружної прокуратури Львівської області став 36-річний Ігор Романюк, який до призначення обіймав посаду виконувача обов’язків начальника управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Львівської обласної прокуратури. В органах прокуратури працює з 2006 року.

Керівником Червоноградської окружної прокуратури Львівської області призначено 37-річного Івана Мартиняка, який до реорганізації місцевих прокуратур очолював Червоноградську місцеву прокуратуру Львівської області. У органах прокуратури працює із липня 2005 року.

Очільником Яворівської окружної прокуратури Львівської області став 33-річний Ігор Шаравара, який до цього обіймав посаду заступника керівника Городоцької місцевої прокуратури Львівської області. В органах прокуратури працює з серпня 2009 року.

Дрогобицька окружна прокуратура Львівської області теж незабаром отримає свого керівника.

Що відомо

  • У ході реформи місцеві прокуратури стали окружними, регіональні - обласними.
  • Також в рамках реформи прокурори повинні проходити переатестацію, можливі зміни в організаційній та штатній структурі.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди