Швейцарський блогер зняв короткометражку про війну на Донбасі

Швейцарський блогер зняв короткометражку про війну на Донбасі

Швейцарський блогер зняв короткометражку про війну на Донбасі
Кадр з фільму

Швейцарський блогер LE GRAND JD побував у зоні бойових дій та зняв фільм “Війна в Україні” (La guerre en Ukraine). За дві доби відео, опубліковане в YouTube, зібрало 870 тисяч переглядів. Про це повідомляє nv.ua

На початку блогер розповідає про події під час Революції Гідності, коли протестувальники не погодилися з рішенням Віктора Януковича відмовитися від євроінтеграції. Він знайомить з історією загибелі майданівців та втечею Януковича з “незадекларованої резиденції” Межигір'я.

У фільмі пояснюють, що після Революції Гідності півострів Крим був окупований Росією, описують початок війни на Донбасі, розповідають про збитий рейс Малазійських авіаліній MH17, а також застосування Росією проти України пропагандистських засобів.

LE GRAND JD розповідає, як внаслідок Мінських переговорів на Донбасі з’явилася лінія розмежування, на якій досі ведуться бойові дії. Він приїжджає туди, щоб побачити все на власні очі — одягає захисну екіпіровку і прямує до українських позицій. Військові демонструють блогеру, в яких умовах живуть, і розповідають про сутички з бойовиками.

На YouTube фільм "Війна в Україні" набрав понад 130 тисяч вподобань. Більшість коментарів до нього українською — автору дякують і просять зробити український переклад фільму або субтитри.

Читайте також

На території Пирогова з'явиться музей кримськотатарської культури

Колектив Довженко-Центру опублікував відкритого листа до української влади

Українська стрічка отримала американську премію Cinema Eye Honors

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад