Луганська "Зоря" вдома поступилася київському "Динамо"

Луганська "Зоря" вдома поступилася київському "Динамо" zarya-lugansk.com

В рамках 18-го туру Української прем’єр-ліги гравці луганської «Зорі» вдома поступилися київському «Динамо» з рахунком 0:2.

Матч відбувся 14 березня на стадіоні «Славутич арена». Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, а ось в другому - гості здобули впевнену перемогу. Головний тренер ФК Зоря Віктор Скрипник каже, що грали в атакуючий футбол, але результатом не задоволені:

"Дуже хотілося при глядачах зіграти в атакуючий футбол. Ми власне в нього і грали. Але в таких іграх важлива майстерність. Прикро, що ми не забили першими - цікаво було б подивитися, як розвивалася б ситуація. Моя команда зробила все, що могла. Гравці грали з великою самовіддачею. Ми раді вболівальникам на трибунах, давно такого не було. Розчарував тільки результат", — сказав Віктор Скрипник.

Луганська "Зоря" вдома поступилася київському "Динамо"zarya-lugansk.com

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу подякував за активну гру і сказав, що його підопічні були більш успішними в реалізації. Але моменти були в обох команд.

"Була дуже інтенсивна гра, дуже хороший ритм гри. У першому таймі і ми, і «Зоря» не дозволяли суперникам створювати небезпечні моменти біля своїх воріт, перегравали один одного. А в другому таймі і ми, і «Зоря» почали більше ризикувати. Ми були більш успішними в реалізації моментів. Хоча моменти були і у наших суперників", — зазначив Мірчу Луческу.

По закінченню 18-го туру лідером турнірної таблиці залишається київське «Динамо», друге місце посів донецький «Шахтар», третє — луганська «Зоря».