Що робити жителям Полтавщини, якщо купили неякісний товар

Що робити жителям Полтавщини, якщо купили неякісний товар

Що робити жителям Полтавщини, якщо купили неякісний товар pexels.com

Безоплатно відремонтувати, обміняти чи повернути гроші. Товари бувають пошкоджені, підроблені або просто не підійшли за розміром. До Всесвітнього дня захисту прав споживачів, який відзначають 15 березня, Суспільне зібрало інформацію про те, як діяти, якщо купили неякісний товар.

Продавець, виробник або виконавець послуги зобов’язаний продати споживачеві продукцію, яку він вимагає, а її якість має бути належною. Належність – це відповідність вимогам, що встановлені для цієї категорії продукції законодавством та договором. Тобто, це можуть бути будь-які характеристики товару: кількість, товщина, вага, сорт, вид тощо. Крім того, продавець має надати повну інформацію про продукцію, а якщо споживач вимагає документи, які підтверджують цю якість, – повинен йому їх показати.

Продавець має показати документи, які підтверджують якість товару. Фото ілюстративнеpexels.com

Продавець має показати документи, які підтверджують якість товару. Фото ілюстративне

Що робити, якщо товар неналежної якості

Якщо споживач протягом гарантійного строку виявив недоліки у товарі, він може вимагати від продавця:

  1. зменшення ціни;
  2. відшкодування витрат на усунення недоліків товару;
  3. безоплатного усунення недоліків.

Щодо останнього, то це мають зробити протягом 14 днів з моменту пред’явлення вимоги. Якщо сторони дійшли згоди, – в інший строк.

Продавець має усунути недоліки вашого товару, якщо ви звернулися протягом гарантійного строку. Фото ілюстративнеpexels.com

Продавець має усунути недоліки вашого товару, якщо ви звернулися протягом гарантійного строку. Фото ілюстративне

За кожен день затримки щодо постачання товару аналогічної марки або усунення недоліків, споживачеві мають виплатити неустойку в розмірі 1% від вартості товару.

Підприємства, які здійснюють гарантійний ремонт чи обслуговування складних товарів, мають бути забезпечені запасними частинами. Тобто, якщо компанія виготовляє комп’ютери, то у сервісного центру, який може їх відремонтувати, мають бути необхідні для цього матеріали. Якщо ж вам сказали, що цього робити не будуть, бо таких деталей немає, знайте – запасні частини повинні бути протягом усього строку виробництва продукції. А якщо термін не встановлений – протягом 10 років.

Перелік технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту можна знайти тут.

Як діяти, якщо недоліки значні або взагалі товар підроблений

Споживач має право:

  1. розірвати договір та повернути гроші;
  2. вимагати заміни товару на такий самий або аналогічний із наявних у продавця.

При цьому споживач сам обирає вид відшкодування. У разі, якщо її не виконають, може заявити іншу. Інколи для підтвердження таких недоліків потрібні експертизи.

Пред’явити свої вимоги споживач може і після закінчення строку договору, але лише у випадку, якщо він виявив ушкодження, допущені з вини виробника.

Якщо товар із недоліками важить понад 5 кілограмів, то за його доставку для усунення пошкоджень та повернення назад сплачує продавець.

Також можна замінити товар. Якщо аналогічна продукція є у наявності, це можуть зробити відразу. Якщо немає – мають надати у двомісячний термін

Як можна обміняти товар

Якщо непродовольчий товар, який ви купили не підійшов вам за формою, габаритами, фасоном, кольором чи з інших причин, ви маєте право обміняти його на інший протягом 14 днів (рахуючи з наступного дня після покупки).

Обміняти такий товар можуть якщо його не використовували, зберегли його товарний вигляд, властивості, ярлики, а також, якщо споживач надасть чек або інший розрахунковий документ.

Ви маєте право обміняти товар. Фото ілюстративнеpexels.com

Ви маєте право обміняти товар. Фото ілюстративне

Якщо аналогічного товару немає в наявності, споживач може купити будь-який інший, який коштує так само. Або ж зачекати доки продукція з’явиться. Крім того, можливо повернути гроші.

Коли споживач вирішив забрати гроші, то їх йому мають віддати того ж дня, а якщо це не можливо – за домовленістю, але не пізніше семи днів

Перелік товарів, що не підлягають обміну чи поверненню можна знайти тут.

Як довести, що товар придбаний у конкретного продавця

Для того, щоб довести те, що товар ви купили у конкретного продавця, потрібно показати чек, квитанцію або інший розрахунковий документ покупки. Тоді покупець матиме повне право на усунення недоліків товару. А щодо товарів, на які встановлений гарантійний строк, – технічний паспорт чи інший документ із позначкою про дату продажу.

Ви маєте показати чек, квитанцію або інший розрахунковий документ для того, щоб довести, що ви придбали товар у цього продавця. Фото ілюстративнеpexels.com

Ви маєте показати чек, квитанцію або інший розрахунковий документ для того, щоб довести, що ви придбали товар у цього продавця. Фото ілюстративне

Вимоги споживача не будуть задоволені, якщо продавець або виробник доведуть, що недоліки товару виникли не через їхню провину. Тобто, що споживач сам порушив правила користування або зберігання товару.

Скільки споживачів поскаржилися на Полтавщині

Протягом 2020 року до обласного управління захисту прав споживачів зверталися 699 разів. З них у 83 випадках спеціалісти проводили позапланові перевірки, щодо інших – проводили роз’яснення про права споживачів.

А за 2019 рік таких звернень було 1 053. Із них позапланових перевірок – 63. Про це Суспільному повідомила головна спеціалістка відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг обласного управління захисту споживачів Анна Борботько.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди