21-річна американка перевершила рекорд сезону Бех-Романчук у стрибках у довжину

21-річна американка перевершила рекорд сезону Бех-Романчук у стрибках у довжину

21-річна американка перевершила рекорд сезону Бех-Романчук у стрибках у довжину NCAA

Вона покращила результат на 1 сантиметр.

Марині Бех-Романчук більше не належить найкращий результат сезону у стрибках у довжину в приміщенні. Результат українки (6.92) простояв на першому місці менше тижня.

Стрибнути ще далі вдалося 21-річній американці Тарі Девіс - вона виконала спробу на 6.93 метри у фіналі чемпіонату NCAAСтудентські змагання в США.. Тара - студентка з університету Texas Longhorns, яка в кар'єрі вигравала міжнародні медалі на юніорському рівні: бронзова призерка чемпіонату світу-2018.

Стрибок на 6.93 метри - не тільки найкращий результат сезону у світі, але й також рекорд студентських чемпіонатів у США та особистий рекорд Тари. А також - шостий найкращий результат в історії США в стрибках у довжину в приміщенні.

Відео цього стрибка:

У США тільки дві стрибунки у 2021 році "летіли" за 6.70 метри - Клер Браянт стрибнула на 6.70, Мона Нікольс - 6.75. І от Девіс - 6.93 метри.

"Почуваюся круто. Я давно чекала на це, були злети і падіння, травми, і от нарешті зробила стрибок, про який мріяла. Це допоможе мені повернути ще більше впевненості", - розповіла після перемоги Девіс.

Можлива участь Тари у міжнародних змаганнях під час літнього сезону поки невідома. Цим стрибком вона виконала норматив для участі в американському олімпійському відборі - там змагатиметься за місце на Олімпіаді-2020.

Найкращі результати світового "зимового" сезону у жіночих стрибках у довжину

  1. Тара Девіс (США) - 6.93 м
  2. Марина Бех-Романчук (Україна) - 6.92 м
  3. Ларіса Япічіно (Італія) - 6.91 м
  4. Малайка Мігамбо (Німеччина) - 6.88 м
  5. Хадді Санья (Швеція) - 6.82 м

Дивіться ще раз відео стрибка Марини Бех-Романчук:

Читайте також: Марина Бех-Романчук - про "золото" у стрибках у довжину та боротьбу із Міхамбо на чемпіонаті Європи
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт