У Тернополі дев'ятирічного хлопчика покусав собака породи хаскі

У Тернополі дев'ятирічного хлопчика покусав собака породи хаскі

У Тернополі дев'ятирічного хлопчика покусав собака породи хаскі
оригінальне

Дев'ятирічному хлопчикові, якого в Тернополі покусав собака породи хаскі, провели хірургічну обробку ран в обласній дитячій лікарні. Про це повідомив його опікун - директор дитячого будинку, де проживає школяр, Володимир Долинний.

У відділенні отоларингології обласної дитячої лікарні хлопчикові зробили хірургічну обробку ран. Опікун хлопчика Володимир Долинний каже:

"О 8.30 зателефонувала вихователька і повідомила, що хлопчика покусала собака. Це сталося дорогою до школи №23, де навчається дитина. Він каже, що хотів її погладити, велика собака. Ця собака вкусила його за руку і він настрашився, оскільки мав ранець. Ранець впав і тоді вона його вхопила за обличчя. Люди прийшли, відігнали, викликали швидку. Собака була сама, без намордника, без якихось людей. З допомогою моїх знайомих, які живуть у цьому будинку, розшукали. То кажуть, що собака, чи не четвертий раз покусав дітей".

О 14.30 хлопчика перевезли до палати. Щелепно-лицевий хірург Володимир Кучмій, який надавав допомогу дитині, повідомив, його стан середньої важкості:

"Дитина поступила з кусаними ранами. Зараз зроблена первинна хірургічна обробка рани, рана зшита, зараз всьо добре. Потрібно буде антибіотикову терапію звичайно, зараз все добре".

За словами речника Нацполіції області Сергія Крети, зараз правоохоронці шукають собаку і її власника:

"На даний час вирішується питання про внесення у єдиний реєстр досудових розслідувань кримінального провадження за статтею 128 КК України. Це спричинення середньої важкості або тяжких тілесних ушкоджень цьому хлопчикові. Якщо, власне, не буде рішення прийнято щодо кримінального провадження, тоді власники собаки будуть нести відповідальність за 154-ю статтею адміністративного кодексу України, яка передбачає штраф, а також конфіскацію цієї собаки. На момент, коли стався цей випадок, господині цієї собаки не було біля неї, вона знаходилася ми не знаємо. Де зараз. І в даний момент вона ще не перебуває вдома, і собаки також немає. На даний момент ми з`ясовуємо її місцеперебування".

За словами щелепно-лицевого хірурга Володимира Кучмія, лікування дитини триватиме близько тижня.

Вибір редакції

На початок