Україна - десята у одиночному міксті етапа Кубка світу в Нове-Место. Результати гонки

Україна - десята у одиночному міксті етапа Кубка світу в Нове-Место. Результати гонки

Україна - десята у одиночному міксті етапа Кубка світу в Нове-Место. Результати гонки Biathlon.com.ua

Коло штрафу Богдана Цимбала не дозволило Україні боротися за високі місця.

Останнім стартом дев'ятого етапу Кубка світу в Нове-Место став одиночний мікст. Біатлоністи востаннє змагалися у цій гонці у сезоні-2020/21 - на заключному етапі у шведському Остерсунді спортсмени змагатимуться лише у спринтах, персьютах та мас-стартах.

Україна після змішаної естафети, на якій фінішувала на п'ятому місці з одним колом штрафу, виходила на одиночний мікст у складі Анастасії Меркушиної та Богдана Цимбала. Ці біатлоністи раніше бігли удвох одиночний мікст, але ще на етапі Кубка IBU в Обертілліаху, показавши четвертий результат. Для Цимбала той старт у одиночному міксті взагалі був єдиним у кар'єрі.

Гонка у Нове-Место розпочалася для Меркушиної та Цимбала досить успішно. На першому етапі Меркушина використала лише два додаткових патрони і передала естафету Цимбалу четвертою.

Цимбал також зміг покращити результат збірної України за підсумками першого вогневого рубежу, вийшовши з нього на третій позиції. Однак після другої стрільби українець відправився на коло штрафу, після якого вийшов на 15-й позиції.

Другий етап Анастасії Меркушиної розпочався із погіршення позиції перед стрільбою. Але скоротити відставання та покращити результат українка змогла - жодного використаного патрону Меркушина не використала. 11-а позиція та відставання в 1 хвилину від лідерів. Остання "стійка" - і знову чисто: українка змогла повернути команду до топ-10.

Перед останнім етапом Богдана Цимбала відставання збірної України складало трохи більше однієї хвилини. Попри першу чисту стрільбу, Цимбал втратив одну позицію - конкуренти українця пройшли чисто вогневий рубіж. Ще одна точна стрільба - і Україна повернулася у топ-10, на дев'яту позицію. Проте на фініші Цимбал поступився місцем Флорену Клоду із Бельгії - підсумкова десята позиція.

Перемогу в одиночному міксті здобула збірна Швеції у складі Лін Перссон та Себастьяна Самуельссона. На фініші Самуельссон зміг випередити норвежця Штурлу Легрейда на півтори секунди. Історичне третє місце у збірної США.

Одиночний мікст. Нове-Место. Результати гонки

  1. Швеція (0+7) 37:14.4
  2. Норвегія (0+6) +1.5
  3. США (0+7) +26.1
  4. Австрія (0+9) +40.8
  5. Росія (0+5) +1:10.8
  6. Франція (2+14) 1:19.3

...

  • 10. Україна (1+6) +1:33.9
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт