Україна - п'ята в останній змішаній естафеті сезону Кубка світу, розгромна перемога Норвегії

Україна - п'ята в останній змішаній естафеті сезону Кубка світу, розгромна перемога Норвегії

Україна - п'ята в останній змішаній естафеті сезону Кубка світу, розгромна перемога Норвегії AP

Результати старту в Чехії.

Дев'ятий етап Кубка світу з біатлону закривали дві змішані естафети - спершу класична, а тоді одиночний мікст. Це були уже останні командні гонки сезону.

У класичній естафеті збірна України виступала у складі - Дар'я Блашко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний. У такому ж складі українці в Обергофі фінішували на 10-му місці. А на чемпіонаті світу (бігла Олена Підгрушна замість Блашко) Україна показала четвертий результат.

Дивіться повне відео змішаної естафети

У Нове-Место у багатьох команд виникали проблеми на стрільбі - тільки п'ять збірних обійшлися без штрафних кіл. Три з них - опинилися на подіумі.

Збірна Норвегії з першого етапу втекла у відрив, не залишивши шансів узагалі нікому. По ходу гонки перевага норвежців складала майже дві хвилини, а брати Бьо останні етапи уже проїжджали в економ-режимі. Зрештою, Норвегія закінчила гонку з чотирма додатковими патронами (найкращий результат) та більш ніж хвилинною перевагою на фініші.

Боротьбу за друге місце на останній стрільбі виграла Італія, третьою фінішувала Швеція, а четвертою - Франція.

Збірна України по ходу естафети була як серед лідерів, так і далеко позаду. Перший етап Блашко завершила дев'ятою, Джима заробила коло штрафу, збільшила відставання до двох хвилин, але залишилася дев'ятою (хоча по ходу етапу була навіть 15-ю)..

Артем Прима зміг підняти Україну на п'яте місце, а Дмитро Підручний втримав команду на ньому. Україна з колом штрафу завершила гонку п'ятою!

Прима на своєму етапі показав третій результат у гонці, Підручний - сьомий.

Змішана естафета. Нове-Место. Результати

  1. Норвегія (0+4) 1:01:24.1
  2. Італія (0+10) +1:08.7
  3. Швеція (0+10) +1:22.7
  4. Франція (1+9) +1:42.3
  5. Україна (1+10) +2:16,5
  6. США (0+7) +2:26.4
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт