Україна - сьома в змішаній естафеті на етапі Кубка IBU. Результати гонки

Україна - сьома в змішаній естафеті на етапі Кубка IBU. Результати гонки

Україна - сьома в змішаній естафеті на етапі Кубка IBU. Результати гонки AP

Хоча більшу частину гонки провели серед лідерів.

Збірна України з біатлону у складі Ірини Петренко, Віти Семеренко, Тараса Лесюка та Руслана Ткаленка закривала сезон змішаних естафет на Кубку IBU.

І до шостої стрільби (стоячи від Лесюка) українці претендували навіть на перемогу. Після першого етапу від Петренко синьо-жовта команда йшла третьою - 25 секунд відставання. На другому етапі Віта Семеренко завдяки хорошій стрільбі навіть захопила лідерство, але провальна швидкість не дозволила їй передати естафету вище третього місця.

На третьому етапі Лесюк тримався разом з Чехією в 20 секундах від росіянина Сучілова, проміжного лідера гонки. Але на стрільбі стоячи Тарас заробив коло штрафу, яке відкинуло Україну далеко від призових місць.

На останньому етапі Руслан Ткаленко втримав сьоме місце, але суперники не дали шансів поборотися за вищі місця. Зрештою, Україна фінішувала сьомою.

Перемогла команда Німеччина, яка найкраще скористалася проблемами росіян на стрільбі (втратили навіть подіум на останньому етапі) - Лукас Фрацшер приніс перемогу німцям.

Друге місце у Норвегії, а третя - Чехія.

Змішана естафета. Кубок IBU. Обертілліах. Результат

  1. Німеччина (1+5) 1:17:02.1
  2. Норвегія (1+13) +11.0
  3. Чехія (0+6) +19.9
  4. Франція (1+6) +32.7
  5. Росія (2+15) +33.3
  6. Швеція (1+10) +1:30.6
  7. Україна (1+10) +1:37.5
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт