Дубінський більше не очолює київський обласний осередок "Слуги народу". Хто його замінив

Дубінський більше не очолює київський обласний осередок "Слуги народу". Хто його замінив

Оновлено
Дубінський більше не очолює київський обласний осередок "Слуги народу". Хто його замінив
Нардеп Олександр Дубінський. Фото: Слуга народу

Члени Київської обласної організації політичної партії "Слуга народу" обрали новим головою народного депутата Андрія Мотовиловця замість Олександра Дубінського, проти якого Мінфін США запровадив санкції через звинувачення у втручанні в американські вибори.

Про це повідомила пресслужба політсили за результатами позачергової конференції обласної організації партії, яка відбулася 14 березня.

Члени обласного осередку "Слуги народу" наголосили на неприпустимості входження Дубінського до нествореної Національної ради громад партії та поставили питання про подальше перебування його на посаді очільника осередку. У результаті під час конференції партійці більшістю голосів обрали новим головою Київської облорганізації "СН" народного депутата, члена парламентського комітету з питань свободи слова Андрія Мотовиловця. Він заявив, що працюватиме над розвитком Київщини та розбудовою місцевих осередків відповідно до нового статуту партії.

Дубінського змістили з посади голови київського обласного осередку "Слуги народу"
Андрій Мотовиловець. Слуга народу

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко зазначив, що процедура переобрання відбулася "відповідно до статуту партії, законодавства та без будь-яких порушень".

"Також у зв’язку з діями, що можуть трактуватися як невизнання статуту партії та невиконання членом партії статутних обов’язків, розглядається питання про виключення Олександра Дубінського із членів партії", — додали у пресслужбі політсили.

Згодом Дубінський відреагував на рішення про переобрання очільника обласного осередку партії, назвавши його ініціаторів "аферистами та шахраями".

"Чому не був повідомлений ніхто з теперішніх членів Київської обласної організації про місце, дату, час проведення і про те, які питання і хто там буде розглядати? Але на такі питання аферисти і шахраї навряд чи дадуть відповідь", — написав нардеп у Facebook.

Також він оприлюднив відео "альтернативного" засідання, на якому він був присутній разом з трьома однодумцями.

Крім того, Дубінський запитав президента Володимира Зеленського, чи погоджував той зміну керівництва Київської обласної організації партії "Слуга народу".

Що відомо

  • 13 березня голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що особисто не має претензій до народного депутата Олександра Дубінського, тому не бачить підстав виключати його з партії.
  • На з'їзді партії "Слуга народу" 13 березня Олександра Дубінського включили до нового керівного органу політсили – Національної ради громад.
  • Київська обласна організація партії "Слуга народу" заявила про неприпустимість включення Дубінського до нового органу політсили та ініціювала проведення позачергової конференції 14 березня.
  • 11 січня Мінфін США запровадив санкції проти сімох українців та чотирьох медіакомпаній через звинувачення у втручанні в американські вибори. Серед них був і народний депутат Олександр Дубінський.
  • 1 лютого депутата Олександра Дубінського виключили зі складу парламентської фракції "Слуга народу".
  • За даними ЗМІ, ексжурналіст та нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський і його родина за останні кілька років придбали 24 квартири, 17 автівок, два будинки та 70 соток землі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок