Підручний - у топ-30 чоловічої гонки переслідування на Кубку світу в Нове-Место. Результати

Підручний - у топ-30 чоловічої гонки переслідування на Кубку світу в Нове-Место. Результати

Підручний - у топ-30 чоловічої гонки переслідування на Кубку світу в Нове-Место. Результати AP

Три кола штрафу на перших двох вогневих рубежах вплинули на результат українця.

Другим чоловічим стартом дев'ятого етапа Кубка світу в Нове-Место став чоловічий персьют.

Від збірної України до гонки переслідування потрапили лише два представники чоловічої команди - Дмитро Підручний та Артем Прима. Але перед гонкою головний тренер збірної України Юрай Санітра повідомив, що Прима не бігтиме персьют і буде готуватися до змішаної естафетиСанітра не конкретизував, про яку змішану естафету мова йде.

Читайте також: Прима не бігтиме персьют. Старт-листи на гонки переслідування в Нове-Место

У підсумку від України від чоловічому спринті біг лише Дмитро Підручний. Але фінішувати високо українському біатлоністу не вдалося.

Перші два вогневих рубежі Підручний пройшов із колами штрафу. У першій стрільбі українець припустився однієї хиби, а після другої не закрив ще дві мішені, вийшовши на проміжному 43-му місці.

Покращити свій результат Підручний зміг завдяки точній стрільбі на першій "стійці". З вогневого рубежу українець вийшов 30-м. Проте зачепитися за топ-20 Підручному було непросто - відставання складало 40 секунд.

Остання стрільба пройшла для українця знову чисто, завдяки чому він піднявся на 23-е місце. Підручний майже випередив на останньому колі росіянина Саїда Халілі, однак на фініші програв 0.1 секунди.

Перед заключною стрільбою за перемогу змагалися норвежці Йоганнес Бьо та Штурла Легрейд, французи Антонен Гігонна, Кантен Фійон-Майє і Емільєн Жаклен, а також італієць Лукас Хофер. Фійон-Майє і Жаклен пройшли останній вогневий рубіж чисто, у той час, як решта біатлоністів відправилася на коло штрафу.

На фініші Кантен Фійон-Майє випередив Емільєна Жаклена. Крім нього, француза випередив і Йоганнес Бьо, що фінішував другим. Сам Жаклен - третій.

Гонка переслідування. Нове-Место, чоловіки

  1. Кантен Фійон-Майє (Франція, 1+1+0+0) 28:46.7
  2. Йоганнес Бьо (Норвегія, 1+0+0+1) +8.0
  3. Емільєн Жаклен (Франція, 0+0+1+0) +14.6
  4. Штурла Легрейд (Норвегія, 0+0+1+1) +18.1
  5. Лукас Хофер (Італія, 0+0+1+1) +23.4
  6. Тарьєй Бьо (Норвегія, 1+0+1+0) +25.8

...

  • 23. Дмитро Підручний (Україна, 1+2+0+0) +2:32.0

Артем Прима - не стартував

Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт