Лесюк із найкращим результатом у кар'єрі - п'ятий у спринті Кубка IBU в Обертілліаху. Результати

Лесюк із найкращим результатом у кар'єрі - п'ятий у спринті Кубка IBU в Обертілліаху. Результати

Лесюк із найкращим результатом у кар'єрі - п'ятий у спринті Кубка IBU в Обертілліаху. Результати Biathlon.com.ua

В особистих гонках українець раніше так високо не фінішував.

На етапі Кубка IBU в австрійському Обертілліаху відбулася друга поспіль чоловіча спринтерська гонка. Після попереднього старту, у якому збірна України забезпечила собі лише одне місце у топ-20 - Тарас Лесюк фінішував 18-м, частині спортсменів вдалося показати кращий результат.

У тому числі і Лесюк. Який потрапив за підсумками гонки до квіткової церемонії.

Обидва вогневих рубежі Тарас Лесюк пройшов чисто і до останнього розраховував на високі місця. Після другої стрільби українець навіть вийшов на проміжному другому місці, однак згодом його обійшли спортсмени, які стартували пізніше.

У підсумку Лесюк показав 5-й результат на фініші із відставанням у 36 секунд від переможця гонки Філіпа Андерсена. Цей результат для нього став найкращим у кар'єрі на рівні Кубка IBU - до цього йому вдавалося фінішувати лише сьомим у спринті на етапі в Брезно-Осрблі.

Руслан Ткаленко на вогневих рубежах припустився більшої кількості хиб - по одній мішені не закрив українець. Однак ходом на дистанції український біатлоніст показав найкращий результат, відставши на 50.3 секунди. Хід на дистанції дозволив Ткаленкові розраховувати на потрапляння у топ-30.

Як і в попередньому спринті Денис Насико не зміг закрити 4 із 10 мішеней - по два на кожному вогневому рубежі. Але, як і Ткаленко, Насико програв на дистанції лише 51 секунду та зміг потрапити до гонки переслідування.

Щодо Андрія Доценка та Руслана Бригадира, то обидва українські біатлоністи відстріляли чисто перший вогневий рубіж. На другому Доценко припустився трьох хиб, а Бригадир - двох, через що не змогли фінішувати високо.

Перші чотири місця у спринтерській гонці показали представники Норвегії - Філіп Андерсен став переможцем, Зіверт Баккен та Александер Андерсен фінішували на другому та третьому місцях. А Гавард Богетвейт через одне коло штрафу став лише четвертим.

Спринт. Обертілліах. Чоловіки

  • 1. Філіп Андерсен (Норвегія, 0+1) 22:25.0
  • 2. Зіверт Баккен (Норвегія, 0+0) +4.0
  • 3. Александер Андерсен (Норвегія, 0+0) +6.0
  • 4. Гавард Богетвейт (Норвегія, 1+0) +6.1
  • 5. Тарас Лесюк (Україна, 0+0) +36.3
  • 6. Антон Бабіков (Росія, 1+0) +36.9

...

  • 22. Руслан Ткаленко (Україна, 1+1) +1:09.9
  • 42. Денис Насико (Україна, 2+2) +1:50.6
  • 53. Андрій Доценко (Україна, 0+3) +2:03.7
  • 80. Руслан Бригадир (Україна, 1+0) +2:36.1
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт