Марченко вдруге у 2021 році вийшов у півфінал турніру в Б'єллі. У лютому тут він переміг Енді Маррея Суспільне

Українець може вдруге поспіль тріумфувати на змаганнях у Італії.

Перша ракетка України Ілля Марченко вийшов у півфінал турніру серії "Челленджер", що проходить в італійській Б'єллі.

Марченко утретє в 2021 році змагається на кортах Б'єлли. Перший виступ на "челленджері" вийшов для українського тенісиста успішним - у фіналі він здолав колишню першу ракетку світу Енді Маррея.

Вдруге Марченко дійшов у Б'єллі лише до чвертьфіналу, де поступився італійцеві Андреасу Сеппі. Після участі у матчевій зустрічі Кубка Девіса проти збірної Ізраїля (3:2) українець прилетів до Б'єлли знову. І вже дійшов до півфіналу.

Як Марченко пройшов до півфіналу?

Здолавши у перших двох зустрічах тайванця Ву Тунг Ліна та італійця Андреа Арнабольді, на Марченка очікувала зустріч проти чеха Йонаса Форейтека.

Матч проти Форейтека став для українського тенісиста найменш тривалим на турнірі. Для перемоги Марченку знадобилося трохи менше, ніж півтори години, а під час гри український тенісист віддав супернику лише 5 геймів.

Марченко вийшов уперед уже на початку матчу, зробивши брейк на подачі суперника. А за рахунку 4:2 ледь не зробив ще один, проте Форейтек відіграв у українця 5 брейк-поїнтів. Попри це, українцеві вдалося довести сет до перемоги.

Другий сет Марченко міг взагалі закінчити всуху. Українець не скористався брейками за рахунку 0:0, проте після цього взяв усі 6 наступних геймів.

Ключовим моментом зустрічі стали очки, які Марченко виграв на першій подачі. Українець взяв 82% очок, у той час, як Форейтек - лише 58%.

Челленджер, Б'єлла, чвертьфінал

Ілля Марченко (Україна) - Йонас Форейтек (Чехія) 2:0 (6:4, 6:1)

Наступним суперником Марченка стане британець Ліам Броді, що йде у рейтингу ATP під 170 номером. В іншому півфіналі зіграють нідерландець Робін Хасе та Андреас Сеппі, який переміг українця у минулому розіграші турніру.

Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт