Одна українка - у топ-30 жіночого спринту Кубку IBU, перемогу розділили дві спортсменки. Результати AP

Віта Семеренко фінішувала найвище серед українок.

Після чоловічого спринту на Кубку IBU в Обертілліаху на старт вийшли жінки. Вони мали подолати дистанцію 7.5 км. Збірна України у жіночому спринті була представлена у складі Віти Семеренко, Ірини Петренко, Анни Кривонос, Христини Дмитренко та Надії Бєлкіної.

Найвищий результат серед українок показала Віта Семеренко. Після першої стрільби українка навіть претендувала на подіум у спринті, відстрілявши чисто, але другий вогневий рубіж склався для Семеренко менш вдало - два кола штрафу.

У підсумку Семеренко фінішувала на 27-му місці. На дистанції українка показала 20-й результат із відставанням майже у 43 секунди від найшвидшої - росіянки Анастасії Гореєвої.

У топ-40 фінішувала також Ірина Петренко. На відміну від Віти Семеренко, українська біатлоністка пройшла обидва вогневі рубежі чисто. Але на фініші програла показнику Семеренко 12 секунд.

Христина Дмитренко також чисто пройшла спринтерську гонку. Однак не змогла забезпечити собі навіть потрапляння у топ-40. На дистанції українка програла майже 2 хвилини, показавши результат за швидкістю за межами топ-80.

По одному колу штрафа заробили Анна Кривонос та Надія Бєлкіна. Проте, якщо Кривонос змогла відстати від Дмитренко з однією хибою лише на 6 секунд, то Бєлкіна програла значно більше, показавши у підсумку 86-й результат.

Перемогу у жіночому спринті розділили дві спортсменки. І норвежка Емілі Калькенберг, і росіянка Анастасія Єгорова пройшли дистанцію за 20:12 хвилини. Третє місце у італійки Ребекки Пасслер.