Ув'язненим в США дозволили читати книги своїм дітям по відеозв'язку

Ув'язненим в США дозволили читати книги своїм дітям по відеозв'язку

Ув'язненим в США дозволили читати книги своїм дітям по відеозв'язку

У зв'язку з пандемією коронавірусу некомерційна організація Reading Legacies та їй подібні, які співпрацюють з в'язницями Америки, налагодили прямі сеанси зв'язку телефоном або через відеочати між ув'язненими та їхніми дітьми, протягом яких вони можуть спільно читати дитячі книги. Про це пише The New York Times.

Сеанси прямого зв'язку з дітьми були налагоджені після введення в США карантинних заходів і скасування регулярних побачень між в'язнями та їх близькими. Подібну практику називають важливим засобом як для інтелектуального та емоційного розвитку дітей, так і для виправлення самих ув'язнених.

У США діє безліч незалежних програм зі зміцнення зв'язків між ув'язненими та неповнолітніми членами їх сімей. Найважливіша роль в діяльності цих програм, багато з яких організовані за ініціативою тих, хто сам пройшов через в'язницю, відводиться спільному читанню батьків зі своїми дітьми.

Так, організація Reading Legacies з Сан-Дієго готує волонтерів, які навчають батьків, які перебувають в ув'язненні, як читати книги вголос, щоб дітям було цікаво їх слухати, допомагають їм записувати сеанси читання і надсилають записи разом з прочитаними книгами до них додому.

Ув'язненим в США дозволили читати книги своїм дітям по відеозв'язку

За даними Reading Legacies, 82% сімей покращують відносини зі своїми членами, які потрапили за ґрати, після того, як ті починають брати участь в програмах спільного читання з дітьми. Соціологи та кримінологи стверджують, що ця практика знижує схильність до рецидивів у колишніх злочинців і підвищує самооцінку їхніх дітей.

"Зазвичай ми судимо про людей за найгіршим з того, що вони зробили, – каже Хіт Гоффман, соціолог з Чарлстонського коледжу, який вивчає ефективність подібних програм. – Але читання разом з дітьми допомагає ув'язненим приміряти на себе інші ролі, крім ролі злочинців".

За даними Гоффмана, у 2010 році 75% жіночих і 23% чоловічих в'язниць з 387 державних виправних закладів пропонували своїм ув'язненим програми спільного читання з дітьми. У більшості випадків персонал в'язниць відзначав помітні поліпшення в поведінці своїх підопічних: ті починали тісніше спілкуватися зі своїми сім'ями, менше були схильні до рецидивів і легше поверталися до нормального життя.

Читайте також

Дві марки та монета вартістю в 37 мільйонів доларів виставлені на аукціон. Ось їх історія

Що таке інклюзивна література й кому вона потрібна

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше