Один українець - у топ-20 спринту на Кубку IBU в Обертілліаху. Результати гонки

Один українець - у топ-20 спринту на Кубку IBU в Обертілліаху. Результати гонки Біатлон Майбутнього

Фінішувати вище українцям завадили штрафні кола.

На етапі Кубка IBU в Обертілліаху відбувся другий чоловічий старт - спринтерська гонка. Після індивідуальної гонки, в якій представники України забезпечили собі лише одне потрапляння у топ-40 (Денис Насико фінішував 40-м), у спринті українці зайняли більш високі місця.

У спринті від України бігли всі п'ятеро біатлоністів, які прибули до Обертілліаху - Руслан Ткаленко, Денис Насико, Тарас Лесюк, Андрій Доценко та Руслан Бригадир.

До топ-20 потрапити зміг Тарас Лесюк. Український біатлоніст припустився лише однієї хиби на першому вогневому рубежі, після чого відстріляв чисто другий. На дистанції Лесюк програв майже 1:15 хвилини переможцю гонки Філіпу Нарвату, однак зміг забезпечити собі 17-е місце - півтори хвилини на фініші програв українець.

На більш високі місця могли розраховувати також Руслан Ткаленко і Денис Насико. Проте обидва українські біатлоністи не впоралися влучно на вогневих рубежах. Ткаленко після чистої першої стрільби припустився трьох хиб на "стійці", а Насико не закрив по 2 мішені на кожному із вогневих рубежів.

Гарантували собі потрапляння до гонки переслідування Андрій Доценко та Руслан Бригадир. Обом біатлоністам також не вдалося закрити всі 10 мішеней, але хибили вони менше за Ткаленка і Насика - 1 та 2 кола штрафу відповідно. У підсумку - 54-е та 56-е місця.

Переможець гонки Філіп Наврат випередив найближчого переслідувача Александра Андерсена, який припустився однієї хиби, на 27 секунд. Третє місце у француза Юго Рівеля. Загалом до квіткової церемонії потрапили 4 норвезькі біатлоністи - Філіп Андерсен та Гавард Богетвейт розділили між собою шосте місце.