Михайлюк провів найкращий матч у кар'єрі за асистами у складі "Пістонс" і майже зробив дабл-дабл AP

Українець відіграв менше часу, аніж у попередній грі проти "Нікс", але був не менш корисним.

Український баскетболіст Святослав Михайлюк четвертий матч поспіль розпочав у складі "Детройт Пістонс" у стартовій п'ятірці.

"Пістонс" зіграли уперше за тиждень після того, як НБА перервалася на зірковий вікенд. Суперником "Детройта" був "Шарлотт Горнетс", що посідає сьоме місце у Східній конференції.

Команда Михайлюка була близькою до перемоги. Але у підсумку поступился "Горнетс" у 3 очки - 102:105.

Як зіграв Михайлюк?

Першим очки у матчі у складі обох команд набрав саме Михайлюк. Святослав скористався асистом Ділона Райта та влучив у кошик з-за дуги за 18 секунд після початку зустрічі.

На першій хвилині матчу Михайлюк був дуже корисним: крім 3 очок, українець зробив підбирання і асист на Джеремі Гранта. Однак після цього шутер збірної України не зробив жодної результативної дії за 5 хвилин перебування на майданчику.

Михайлюк мав ще три можливості у першій чверті, щоб влучити з-за дуги. Але не скористався жодною з них. Після зміни на Денніса Сміта українець з'явився на майданчику лише у другій 12-хвилинці.

Реалізацію 3-очкових Михайлюк суттєво не покращив, влучивши із трьох спроб лише одну. Більш продуктивно українець зіграв на команду, здійснивши по 2 підбирання і асисти. Однак скоротити відставання від "Горнетс", яке ще у першій чверті склало -8, "Пістонс" не змогли.

У третій чверті Михайлюк записав собі в доробок ще 2 очки і зробив по 2 асисти та перехоплення. Третя 12-хвилинка виявилася успішною і для "Пістонс": команда українця майже відігралася і програвала перед заключною чвертю лише 1 очко.

З'явившись за 7 хвилин до фінальної сирени (Михайлюка змінили посеред третьої чверті), український шутер записав собі в доробок ще 3 асисти і реалізував 1 з 2 триочкових кидків. За 3:24 хвилини до кінця зустрічі "Пістонс" мали перевагу у 3 очки над "Горнетс", але у підсумку поступилися.

Не допомогла "Детройту" і зміна Михайлюка за хвилину до кінця матчу. "Горнетс" втримали перевагу в 3 очки та здобули перемогу.

Загалом Михайлюк провів результативну гру і став найкращим за асистами у складі "Пістонс". Більше за українця зробив асистів лише захисник "Горнетс" Лонзо Болл - 9.

Крім того, українцеві не вистачило двох асистів для дабл-дабла - 11 очок та 8 асистів на рахунку Михайлюка. Також шутер "Пістонс" здійснив 4 підбирання і 2 перехоплення, однак влучив лише 3 з 10 триочкових.

Михайлюк уперше у кар'єрі зробив 8 асистів у матчі НБА. Перед цим найкращим досягненням українця були 7 асистів у матчі проти "Юти Джаз" 7 березня 2020 року.