У квітні вийде перша антологія української сучасної фотографії

У квітні вийде перша антологія української сучасної фотографії

У квітні вийде перша антологія української сучасної фотографії booksha.com

Видання буде присвячене діяльності об'єднання "Українська фотографічна альтернатива” та охопить різні напрями — від війни до дослідження гендеру і сексуальності. Про це повідомляє supportyourart

Книжка UPHA Made in Ukraine продемонструє альтернативне сучасне бачення фотографії та її поступ протягом останніх 10 років.

Видання буде складатися із візуальної та текстової частин. Перша презентує 82 проєкти учасників спільноти, а друга — познайомить з історією появи об'єднання "Українська фотографічна альтернатива” та буде містити інтерв'ю з засновником і біографічні тексти художників.

Обкладинка "UPHA Made in Ukraine"booksha.com

Обкладинка "UPHA Made in Ukraine"

Створити антологію "UPHA Made in Ukraine" команду видавництва спонукала низка причин, зокрема бажання дослідити, презентувати й архівувати український фотографічний спадок.

Вивчаючи масив доробку авторів і авторок, команда дослідників виокремила основні напрями, у яких працювали представники об’єднання — рефлексії на політичні й соціальні зміни, фіксація важливих етапів формування суспільства в Україні, війна, вплив релігії на свідомість, критика наслідків економічних потрясінь, дослідження гендеру, тілесності й сексуальності.

Орієнтовна дата виходу книги — квітень 2020 року.

Що відомо

Міша Педан — фотограф, куратор, представник Харківської школи фотографії, що розпочав діяльність на початку 1980-х років. Нині він керує Стокгольмської фотошколою Kulturama, найбільшим в Північній Європі центром естетичного освіти.

У 2010 році заснував об'єднання "Українська фотографічна альтернатива”.

Читайте також

Сатиричну кулінарну книгу молодого Енді Воргола виставлять на аукціон

"Шевченко – це чистий рок-н-рол". Дискусія Макарова і Хливнюка про Кобзаря: що б він робив у наш час

Український культурний фонд заснував власну премію

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше