29 медалей. Паралімпійська збірна України - друга на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону НПК

П'ять із шести золотих медалей на рахунку Людмили Ляшенко.

У Словенії пройшов Кубок світу з лижних перегонів та біатлону, на якому брали участь паралімпійці. У ньому змагалися і представники паралімпійської збірної України.

Українські паралімпійці виступили вкрай результативно. У медальному заліку збірна України фінішувала на другому місці, здобувши 29 медалей, 6 із яких - золоті.

Найуспішніше серед представників паралімпійської збірної України виступила Людмила Ляшенко. На кубку світу вона здобула шість медалей - 5 золотих та 1 срібну. Ще одне "золото" на рахунку Олександри Кононової.

Результати паралімпійської збірної України

Біатлон

• Золото: Людмила Ляшенко - 3 (стоячи)
  • Срібло: Тарас Радь - 2 (сидячи), Оксана Шишкова - 2 (порушення зору), Ірина Буй (стоячи), Юлія Батенкова-Бауман - 1 (стоячи)
  • Бронза: Ярослав Решетинський - 2 (порушення зору), Олександра Кононова - 2 (стоячи), Юлія Батенкова-Бауман - 1 (стоячи), Тарас Радь, Василь Кравчук - 1 (сидячи), Оксана Шишкова - 1 (порушення зору)

Лижні перегони

• Золото: Людмила Ляшенко - 2 (стоячи), Олександра Кононова - 1 (стоячи)
  • Срібло: Олександра Кононова - 2 (стоячи), Людмила Ляшенко - 1 (стоячи), Ярослав Решетинський - 1 (порушення зору)
  • Бронза: Юлія Батенкова-Бауман - 3 (стоячи), Дмутро Суярко - 1 (порушення зору), Тарас Радь - 1 (сидячи)

У медальному заліку Україну випередили лише паралімпійці з Росії, які здобули 49 нагород. Третє місце у команди Сполученних Штатів.

• Останній етап сезону-2019/20, який мав відбутися в Остерсунді в березні, було перенесено через пандемію коронавірусу
  • Людмила Ляшенко - чотириразова призерка Паралімпійських Ігор у Пхьончхані. Дві "бронзи" українка здобула у біатлоні, а "золото" та "бронзу" - у лижних перегонах.

• 15-23 березня - етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону у Фінляндії.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика