Рівнеоблрада обрала керівників восьми підприємств. Хто і що очолив

Рівнеоблрада обрала керівників восьми підприємств. Хто і що очолив

Офiцiйно
Рівнеоблрада обрала керівників восьми підприємств. Хто і що очолив Суспільне Рівне

Рівненська обласна рада прийняла ряд кадрових рішень щодо керівників комунальних підприємств області. Це відбулось на засіданні у четвер, 11 березня. Із кандидатурами, за які проголосували, укладуть контракти на термін у три роки.

Начальником комунального підприємства "Управління майновим комплексом" став депутат облради Андрій Пехотін. Раніше керівником був Валентин Кирилюк.

Загалом кандидатів було троє:

  • Анатолій Іванченко (на сесії озвучили, що кандидат не подав декларацію, але голова облради виніс кандидатуру на голосування. "За" проголосувало 3 депутати)
  • Валентин Кирилюк (29 "за")
  • Андрій Пехотін (34 "за")

Директором "Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" затвердили попереднього керівника Андрія Бортніка, він був єдиним кандидатом. Загалом "за" був 51 депутат.

Генеральним директором КЗ "Рівненський обласний спеціалізований центр реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи з порушенням психіки та паліативної допомоги дітям" очолив Володимир Боярчук. Ця кандидатура також була єдина, 61 депутат "за".

"Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення" знову очолив Олег Колбач. 63 обранці натиснули "за".

Директором КЗ "Урвенський психоневрологічний інтернат" став Олександр Бухало. Кандидатів було три, але оскільки 48 депутатів обрали першого, тож кандидатури Олексія Горбачова та Сергія Максімцева не розглядали.

Директором "Обласної школи вищої спортивної майстерності" буде чинний керівник Леонід Камлочук. "За" проголосувало 35 депутатів. Ще одна кандидатка Ольга Герасимчук набрала 2 "за". До розгляду кандидатури Володимира Соколовського не дійшли.

КЗ "Рівненська обласна станція юних туристів" очільницею матиме Ірину Євушко, її обрали 35 депутатів. Загалом кандидатів було четверо. Андрій Герасимчук набрав 27 "за", кандидатури Ігоря Кравця та Ольги Криж, яка очолювала заклад, не розглядали.

Директора "Навчально-курсового комбінату" обрати не змогли. Єдиним кандидатом був Володимир Маліченко, він набрав усього 8 "за".

Директором "Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді" затвердили Володимира Южакова. Він був єдиним кандидатом і набрав 45 "за"

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди