Тренер із Волині виборов чотири медалі на чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу Волинська ОДА

Волинський спортсмен і тренер Олександр Устимович отримав чотири нагороди різного ґатунку на чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу.

Змагання відбулися минулого тижня у Києві, – повідомили в управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

6 березня на чемпіонаті, у якому взяло участь близько тисячі учасників з 18 країн світу AJP Tour Kyiv International Pro – Gi & No Gi, борець посів друге місце у версії Gi (в кімоно) та виборов бронзу у версії No Gi (без кімоно).

7 березня Олександр Устимович виборов золото та срібло. За два дні луцький борець провів 10 сутичок у ваговій категорії до 77 кілограмів серед синіх поясів та був єдиним представником Волині.

Нагадаємо, в Луцьку затвердили список спортсменів, які отримуватимуть стипендії на 2021 рік. Серед визначених категорій – олімпійські види спорту, неолімпійські види спорту та види спорту осіб з інвалідністю. Усього допомогу отримуватимуть 32 спортсменів.