"Не упевнений, що бій взагалі відбудеться". Промоутер Усика - про шанси на поєдинок із Джойсом

"Не упевнений, що бій взагалі відбудеться". Промоутер Усика - про шанси на поєдинок із Джойсом

"Не упевнений, що бій взагалі відбудеться". Промоутер Усика - про шанси на поєдинок із Джойсом AP

Представник українського боксера - про ситуацію щодо майбутнього поєдинку із Джо Джойсом та статус обов'язкового претендента на бій із Ентоні Джошуа.

Український промоутер Олександр Красюк, який представляє інтереси боксера Олександра Усика, розповів про організацію майбутнього поєдинку проти британця Джо Джойса.

Наприкінці лютого промоутер Matchroom Boxing Едді Гірн повідомив, що торги з приводу організації поєдинку між Усиком та Джойсом повинні відбутися у наближчі тижні. Саме перемовини щодо цього бою повинні були активізувати підготовку до організації об'єднавчого поєдинку між Ентоні Джошуа та Тайсоном Ф'юрі.

Читайте також: "Промоутерські торги відбудуться найближчими тижнями". Гірн - про бій між Усиком та Джойсом

Олександр Красюк в інтерв'ю YouTube-каналу IFL TV розповів про ситуацію з приводу проведення поєдинку між Усиком та Джойсом. За його словами, організація бою поки що не виглядає можливою через кілька проблем, одна із яких - невизначеність щодо поєдинку між Джошуа та Ф'юрі.

Красюк також відзначив, що не впевнений з приводу того, що бій між Усиком та Джойсом взагалі відбудеться.

  • Про можливість бою Усика та Джойса за тимчасовий титул WBO

"Бій між Джошуа та Ф'юрі не підтверджено, тоді як можливо влаштувати поєдинок за тимчасовий титул? Тільки після їх підтвердження нам прийде лист від WBO, що чемпіон не може захищати пояс через участь у бою за звання абсолютного чемпіона. Гадаю, організація обере такий сценарій".

  • Чи розпочалися перемовини із представниками Джойса з приводу бою

"Перемовини із представниками Джойса не розпочалися, було лише 2-3 розмови. Порахував, що розподіл гонорару повинен бути 93 на 7 на користь Усика. Мінімум у WBO - 80 на 20, звернулися в організацію з цього привооду. Поки немає чіткого розподілу гонорарів, всі пропозиції не мають сенсу".

  • Про місце проведення бою між Усиком та Джойсом

"Де відбудеться бій між Усиком та Джойсом? Не маю уявлення. Навіть не впевнений, що поєдинок взагалі відбудеться. Є відчуття, що бій Джошуа та Ф'юрі відбудеться нескоро. І Ентоні буде змушений відмовитися від поясу або ж битися із Усиком".

  • Про Усика як обов'язкового претендента на пояс WBO

"Розраховували, що якщо Усик був обов'язковим претендентом півтора-два роки тому, то WBO змусить Ентоні Джошуа спочатку провести бій з ним, а потім справжній чемпіон, який провів обов'язковий захист, буде битися за звання абсолютного чемпіона у важкій вазі. На жаль, ми зі здивуванням дізналися, що WBO погодилася санкціонувати бій Джошуа - Ф'юрі за пояс і дозволила іншому боксеру битися за тимчасовий. Це був великий сюрприз для усіх нас. Цілком логічно, що нам це не сподобалося, оскільки наші очікування були зовсім іншими".

  • Про становище Усика через об'єднавчий бій Джошуа та Ф'юрі

"Олександр Усик - єдина сторона, яка не отримала жодних переваг у цій ситуації. Як обов'язковий претендент він не отримав право провести бій за титул, взяти відступні або ж побитися з Ентоні Джошуа за великі гроші. Він отримав можливість провести бій із Джойсом, якого ніколи не було у черзі, але раптово з'явився за кілька тижнів перед тим, як WBO анонсувала бій. Звісно, Усик був засмучений і досі таким є. Він сказав, що якщо необхідно, він проведе бій із Джойсом, але це не те, чого ми очікували".

  • Про готовність організувати тиск на WBO через титул

"Ми можемо звернутися до закону і змусити відповідні органи влаштувати поєдинок за титул WBO. Чи зупинить це Джошуа в організації бою із Ф'юрі? Жодних шансів. Це головний аргумент WBO у призначенні поєдинка за тимчасовий титул. У тому випадку, коли бій Ф'юрі та Джошуа буде анонсовано, приймемо відповідні заходи. Спілкувався із Пако ВалькарселомПрезидент WBO, у нас були перемовини щодо цього. Він сказав: "Якщо твій хлопець переможе, то стане чемпіоном за умови, якщо Джошуа та Ф'юрі не будуть битися проти нього після їх першого поєдинку".

Що відомо

  • Бій між Усиком та Джойсом має відбутися за звання тимчасового чемпіона WBO.
  • WBO дала дозвіл на об'єднавчий поєдинок між Ентоні Джошуа із Тайсоном Ф'юрі. Він запланований на 2021 рік.
  • Поєдинок між Джошуа та Ф'юрі офіційно не підтверджено. Однак промоутер Боб Арум зазначав, що домовленості уже досягнуто, а в ній указана опція реваншу.
  • Окрім Усика та Джойса, на бій за титул WBO претендує також колишній чемпіон Джозеф Паркер (3-й у рейтингу WBO).
Категорії
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів