Прем’єра кліпу Go_A для Євробачення-2021 на Суспільному

Прем’єра кліпу Go_A для Євробачення-2021 на Суспільному

Прем’єра кліпу Go_A для Євробачення-2021 на Суспільному
Гурт Go_A, фото: Суспільне

У вівторок, 9 березня, о 19:00 Суспільний мовник презентував кліп на оновлену пісню "SHUM" гурту Go_A на ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ.

Відразу після прем’єри кліпу відбулась пряма трансляція розмови ведучого Анатолія Єреми з учасниками гурту Go_A в студії. Катерина Павленко і Тарас Шевченко розказали про кліп та оновлену пісню, з якою представлятимуть Україну цього року на Євробаченні в Роттердамі.

"Я можу схарактеризувати кліп двома словами — дуже круто! Мені дуже сподобалось і саме відео, і процес зйомок. Режисер Максим Тужилін дуже добре відчув нас моментально: якими ми маємо бути, що маємо робити. Мені дуже сподобалося, як це вийшло. Єдине, що на зйомках було дуже холодно. Робота відбувалася так, що ми знімали пару дублів і йшли грітися, і так поки не виконали заплановане. Я дуже задоволений тим, що вийшло", — сказав мультиінструменталіст гурту Go_A Тарас Шевченко.

Трансляція відбувалась на ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ, на сторінках українського Євробачення: в інстаграмі та фейсбуці, а також в соцмережах Суспільного. 

"Адаптувати чи оновлювати повністю готову версію було дуже важко, але ми скористалися цим шансом, щоб зробити щось краще. І нам це вдалося — ми задоволені результатом", — розповіла про зміни до пісні Катерина Павленко.

Раніше у вівторок можна було почути фрагмент оновленої пісні й побачити тизер кліпу на платформах Суспільного мовника. 

Зазначимо, журі у складі Джамали, Євгена Філатова, Руслана Квінти, Ярослава Лодигіна та Дмитра Хоркіна з трьох запропонованих гуртом пісень одноголосно обрало — «SHUM», який гурт мав адаптувати до стандартів Євробачення-2021 до 10 березня.

Нагадаємо, 18 травня у Роттердамі стартує перший півфінал пісенного конкурсу, на якому виступлять представники України — гурт Go_A.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад