"Читай-пиши": оголосили старт третього конкурсу читацьких рецензій

"Читай-пиши": оголосили старт третього конкурсу читацьких рецензій

"Читай-пиши": оголосили старт третього конкурсу читацьких рецензій фото: Facebook "Читай-пиши"

Благодійний фонд Сергія Жадана 9 березня оголосив старт конкурсу читацьких відгуків "Читай-пиши".

Участь у конкурсі можуть взяти діти від 10 до 17 років, які живуть у Донецькій, Луганській та Харківській областях. Для цього вони мають прочитати книжку будь-якого українського автора та написати на неї рецензію.

"Рецензія може бути текстова (від 2 до 5 тисяч знаків з пробілами) або відео (до 5 хвилин). Формат відео може бути довільним: монолог, діалог з кількома учасниками, розповідь з елементами буктрейлера або інший формат, який ви вигадаєте", - пояснили організатори конкурсу.

Переможці конкурсу отримають подарунки, серед яких планшет, смартгодинник, набір для блогерів та книжки від видавництва "Vivat".

Також для всіх переможців влітку цього року буде організована подорож до Харкова.

Читайте також: Інклюзивний літературний конкурс імені Дмитра Ружевича стартував вдруге

Що відомо

  • Конкурс "Читай-пиши" був заснований Благодійним фондом Сергія Жадана та простором дитячого читання BaraBooka у 2019 році.
  • Переможці 2019 року крім призів отримали можливість відвідати Книжковий Арсенал у Києві, де для них організували спеціальну програму та церемонію нагородження.
  • Участь у першому конкурсі взяли 273 учасники, з яких 40 стали фіналістами, а 6 отримали призові місця. У 2020 році на конкурс надійшло 237 текстових та 65 відеорецензій від юних читачів з трьох областей. Через карантин переможців оголосили у прямому ефірі на сторінці організаторів.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше