Ірина Славінська — номінантка премії Women in Arts 2021

Ірина Славінська — номінантка премії Women in Arts 2021

Ірина Славінська — номінантка премії Women in Arts 2021

6 березня продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська увійшла до п’ятірки номінанток премії Women in Arts–2021, яка призначається жінкам за актуальні досягнення в українському мистецтві, у категорії "Жінки у культурному менеджменті".

Women in Arts–2021 проводять з метою підтримки та сприяння професійному розвитку жінок у сфері мистецтва та культури України на національному й міжнародному рівнях, а також подолання гендерних стереотипів та усунення нерівності.

"Такі премії, як ця, дуже важливі, оскільки допомагають увиразнити роль жінок у культурному процесі. Чому це має значення? Так, на перший погляд, культура — це й так дружня до жінок сфера. Водночас одного погляду на імена керівників культурних інституцій вистачить, аби помітити проблему структурної нерівності та “скляної стелі” в культурі. Так, тут жінки роблять багато різної — й не завжди оплачуваної — роботи. Але чи отримують вони гідне визнання свого внеску?

Для мене особисто присутність у п’ятірці номінанток — це можливість укотре переконатися, що культура є простором, де формується кластер жіночого лідерства. Це якісно нові умови, де більше горизонтальності та інклюзивності, але менше конкуренції. Дуже дякую за цю можливість бути в одному ряду з потужними соратницями та посестрами", — зазначає Ірина Славінська. 

Премію заснували ООН Жінки в Україні та Український інститут. Цьогоріч вручення відбудеться 12 березня в межах глобального тижня мистецтв HeForShe Arts Week.

Нагадаємо, UA: Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільним радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура), а також регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше