Огляд лауреатів Шевченківської премії – сьогодні на UA: Радіо Культура

Огляд лауреатів Шевченківської премії – сьогодні на UA: Радіо Культура

Огляд лауреатів Шевченківської премії – сьогодні на UA: Радіо Культура

Сьогодні, 9 березня, о 17:10 на UA: Радіо Культура говоритимуть про лауреатів Національної премії імені Тараса Шевченка 2021 року. У програмі "Імператив" ведучий Василь Шандро та голова комітету Премії Юрій Макаров проаналізують твори лауреатів, а також особливості цьогорічного обрання. 

А зранку, у виїзній студії UA: Радіо Культура, що працює в ці дні на Форумі "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм", Вероніка Селега, директорка з питань внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України, розповіла про майбутню церемонію нагородження.

"Церемонія перенесена на травень. Про місце я поки сказати не можу, але локація готується, і я впевнена, що нею будуть дуже задоволені. За цей час є можливість розгорнути широку кампанію, яка буде популяризувати не лише імена лауреатів, а й їхні твори. Є час донести знання про Шевченківську премію якнайширшому колу людей, навіть у школи", — розповіла Вероніка Селега. 

Нагадаємо, сьогодні були оголошені імена лауреатів Національної премії імені Тараса Шевченка — найвищої державної нагороди України за внесок у розвиток культури та мистецтва. 

UA: Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. В ефірі UA: Радіо Культура музика від музичних колективів Українського радіо та інших найкращих виконавців країни та світу, радіотеатр, поезія та проза в авторському виконанні, а також новини культурного життя.

Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше