Тараса Шевченка перетворили на персонажа доповненої реальності

Тараса Шевченка перетворили на персонажа доповненої реальності

Тараса Шевченка перетворили на персонажа доповненої реальності ADVIN Ukraine

Щоб легендарний поет з'явився на вашому екрані, потрібно завантажити сторінку проєкту та під'єднатися за QR-кодом. Прототип Тараса Шевченка може поспілкуватися з користувачами, вийти на вулиці Києва або зазирнути до чиєїсь оселі. Про це розповіли творці проєкту.

У день народження Тараса Григоровича компанія Advin Ukraine вирішила допомогти йому заговорити однією мовою з діджитал-поколінням. За словами творців проєкту, Кобзар "повертається", щоб нагадати: впізнаваність та актуальність його ідей не повинна залишатися лише на сторінках підручників з української літератури. Він з'являється в цікавому форматі доповненої реальності, щоб стати ближчим до сучасних українців.

Легендарний поет не боїться жартувати з себе та натякає: якби він жив за сучасності, міг би стати непоганим блогером: "Якби я міг дивитися на вас зі стогривневої купюри — намалював би себе хоча б з усмішкою".

У відео, які викладають за хештегом #kobz_ar, він вже прогулявся Пішохідним мостом, Софіївською площею, а також побував біля Червоного корпусу КНУ ім. Тараса Шевченка.

Читайте також

Шевченко онлайн: прикарпатські воїни, родичі Героїв Небесної Сотні та іноземці читають Кобзаря

Унікальні архівні записи та спеціальні програми — до дня народження Шевченка на Суспільному радіо

"Жінки-художниці України". У Дніпрі відбудеться лекція про стереотипи "жіночого мистецтва"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше