Склад збірної України на чемпіонат світу з лижної акробатики

Склад збірної України на чемпіонат світу з лижної акробатики AP

Збірна України з лижної акробатики назвала склад спортсменів, які виступлять на чемпіонаті світу в Казахстані.

В Алмати виступлять семеро українських фристайлерів: чотири у чоловічій команді, три у жіночій. До складу чоловічої збірної України потрапив віце-чемпіон світу та олімпійський чемпіон Олександр Абраменко.

У порівнянні із етапом Кубка Європи з лижної акробатики, на чемпіонаті світу не виступить 17-річний Максим Кузнєцов, який виборов "бронзу" в Айроло. Крім них, до складу збірної України на змагання в Алмати не потрапили Володимир Кушнір, Ольга Полюк та Ангеліна Бригіна.

• Чоловіки: Олександр Абраменко, Микола Пуздерко, Олександр Окіпнюк, Дмитро Котовський.
  • Жінки: Ольга Полюк, Надія Мохнацька, Анастасія Новосад.

• Олександр Абраменко - срібний призер чемпіонату світу 2019 року. У фіналі українець поступився лише росіянину Максиму Бурову;
  • Надія Мохнацька на етапі Кубка світу в Алмати в 2020 році стала переможницею;
  • На чемпіонаті світу в Алматі вже брали участь двоє українських лижників. Юлія Брудко фінішувала 30-ю, а Артур Єременко - 44-м у жіночому та чоловічому могулі;