Одеські спортсмени завоювали 5 медалей на чемпіонатах України з легкої атлетики

Одеські спортсмени завоювали 5 медалей на чемпіонатах України з легкої атлетики Фото: Facebook/UkrainianAthletics

Одеські легкоатлети завоювали 5 медалей на двох всеукраїнських змаганнях. Дві нагороди – "золоті", повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету Одеської області.

Там розповіли, що дві золоті, одну срібну, ще одну бронзову медаль одеські спортсмени вибороли на чемпіонаті України серед юнаків у Києві.

"Золото" здобули бігуни на короткі дистанції Андрій Косоверов та Сергій Сапетченков. Косоверов став чемпіоном на дистанції 60 м, він випередив своїх головних конкурентів на 0,02 секунди, повідомили у пресслужбі НОК. Сапетченков фінішував першим на дистанції 200 м з особистим рекордом – 24,20 секунди.

Спортсмени Одещини завоювали 5 медалей на чемпіонатах України з легкої атлетикиФото: Facebook/UkrainianAthletics

Спортсмени Одещини завоювали 5 медалей на чемпіонатах України з легкої атлетики

Срібну медаль завоювала в потрійному стрибку легкоатлетка Катерина Хапова з особистим рекордом – 10 м 88 см.

"Бронзу" в стрибках у висоту виборола Ксенія Панкова з результатом 1 метр 55 сантиметрів.

Ще одну срібну медаль здобув спортсмен із Чорноморська Марк Кузнєцов. Він виступив на чемпіонаті України з легкоатлетичних метань, що відбувся у Луцьку, розповіли у НОК.

Тренер легкоатлета Сергій Полінков назвав такий результат "нормальним для зими". Та додав, що технічні тренування практично не проводилися.