Прикарпатська спортсменка здобула три золоті медалі на Кубку України з важкої атлетики

Прикарпатська спортсменка здобула три золоті медалі на Кубку України з важкої атлетики Facebook/Відділ молоді та спорту Коломийської міської ради

Коломиянка Вероніка Івасюк виборола три золоті нагороди на Кубку України з важкої атлетики. Про це повідомляють на сторінці відділу молоді та спорту Коломийської міської ради у Facebook, пише Суспільне Карпати.

Із другого до сьомого березня у Луцьку проходив Кубок України з важкої атлетики. Коломиянка Вероніка Івасюк виборола три золоті медалі із такими результатами: в ривку 94 кг, в поштовху 115 кг, у сумі двоборства 209 кг.

Окрім того, бронзову нагороду на Кубку України у ваговій категорії 81 кг здобув Владислав Кіяшко із сумою двоборства 299 кг. У ривку спортсмен посів друге місце з результатом 142 кг. Поштовх завершив із результатом 157 кг.

Прикарпатська спортсменка здобула три золоті медалі на Кубку України з важкої атлетикиFacebook/Відділ молоді та спорту Коломийської міської ради

Також на змаганнях дві бронзові нагороди виборов Богдан Томяк. У ривку спортсмен подолав 150 кг, а в поштовху - 86 кг.

Спортсмени тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Миколи Чабана та Віталія Корнієнка.