У Пекіні пройде перша у світі велика виставка крипто-мистецтва

У Пекіні пройде перша у світі велика виставка крипто-мистецтва

У Пекіні пройде перша у світі велика виставка крипто-мистецтва

26 березня в Центрі сучасного мистецтва UCCA в Пекіні пройде перша у світі інституційна виставка цифрового мистецтва під назвою "Віртуальна ніша: ви коли-небудь бачили меми в дзеркалі?" – про це повідомляє Artnews.

До експозиції увійдуть роботи більш ніж 60 художників. У їх числі – Майк Вінкельманн, також відомий під псевдонімом Beeple, цифровий твір мистецтва якого "Кожен день: перші 5000 днів" аукціонний будинок Christie`s виставив на продаж у лютому 2021 року.

"У міру того, як змінюються смаки поколінь, ми вирішили організувати виставку, яка відображає інтереси багатьох людей і зачіпає тему, яку ніколи раніше не піддавали інституційній експертизі. Ми сподіваємося, що ця виставка допоможе вивести діалог про крипто-мистецтво з периферії у мейнстрим", – говорить партнер AndArt Agency та один з організаторів виставки Елліот Сафра.

NFT-токени стають все більш популярні, тому цифровим мистецтвом починають цікавитися великі галереї, а експерти намагаються спрогнозувати, як технологія блокчейн вплине на ринок творів мистецтва.

Що відомо

  • Абревіатура NFT походить від англійського "non-fungible tokens", що можна перекласти як "невзаємозамінні токени". За допомогою NFT-токенів розробники розв'язали проблему забезпечення прав власності цифрових об'єктів.
  • Кожен NFT – унікальний, його неможливо підробити або скопіювати, тому він є цінним предметом колекціонування серед шанувальників цифрового мистецтва.

Читайте також

Картину Бенксі купили за $95 тис. і спалили, щоб перетворити у предмет цифрового мистецтва

Мистецтво, створене для Інтернету та з Інтернету: що ми знаємо про нет-арт

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше