Яремчук з передачі Безуса забив переможний гол за "Гент" у матчі чемпіонату Бельгії: відео KAA Gent

Цей сезон уже точно став для українця найрезультативнішим у кар'єрі.

Український нападник Роман Яремчук забив єдиний гол у матчі 29-го туру чемпіонату Бельгії між "Гентом" та "Остенде" - 1:0. Наприкінці першого тайму футболіст відкрив рахунок, його гол виявився переможним.

Яремчук забив м'яч після передачі ще одного українця, Романа Безуса. Трапилося це на 41-й хвилині матчу. Спершу взяття воріт скасували через офсайд, але після перегляду відеоповтору судді зарахували гол.

Дивіться відео голу Яремчука:

Яремчук таким чином продовжив свою гольову серію - відзначився у третьому матчі чемпіонату Бельгії поспіль. На його рахунку - 5 голів в останніх трьох турах.

Загалом Роман Яремчук у цьому сезоні забив 15 голів у чемпіонаті Бельгії, він перебуває на четвертому місці у списку найкращих бомбардирів турніру.

Після цього м'яча, який став для українця 18 у сезоні (ще були м'ячі у кваліфікації Ліги чемпіонів, Лізі Європи та Кубку Бельгії), сезон 2020/21 уже точно став найрезультативнішим у кар'єрі Яремчука.

Скільки голів забивав Яремчук у всіх сезонах за кар'єру

• 2013/14: виступав за "Динамо-2" (Перша ліга) - 3 голи (19 матчів)
  • 2014/15: "Динамо-2" (Перша ліга) - 4 голи (23 матчі)
  • 2016/17: "Олександрія" + "Динамо" (УПЛ) - 6 голів (27 матчів)
  • 2017/18: "Гент" (Бельгія) - 9 голів (34 матчі)
  • 2018/19: "Гент" (Бельгія) - 12 голів (45 матчів)
  • 2019/20: "Гент" (Бельгія) - 17 голів (30 матчів)
  • 2020/21: "Гент" (Бельгія) - 18 голів (32 матчі)

• Після цієї перемоги "Гент" підняся на 10-е місце у таблиці чемпіонату Бельгії - 40 очок після 29 матчів. За п'ять турів до кінця регулярного сезону команда Яремчука на 3 очки відстає від зони "групи Ліги Європи". І на 6 очок - від зони "групи Ліги чемпіонів".
  • Найкращий бомбардир чемпіонату Бельгії - нігерієць Пол Онуачу з "Генка", який забив 25 голів.
  • В останніх п'яти матчах чемпіонату "Гент" зіграє проти "Брюгге", "Серкль Брюгге", "Стандарду", "Шарлеруа" та "Варегему".
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт