Івано-франківські священники створили відеоролик до Шевченківських днів

Івано-франківські священники створили відеоролик до Шевченківських днів

Івано-франківські священники створили відеоролик до Шевченківських днів Ugcc

Івано-франківські священники Української греко-католицької церкви долучилися до відзначення Шевченківських днів. Вони створили спеціальне відео, у якому виконують твір "Думи мої" та декламують "Розриту могилу", пише Суспільне Карпати.

Священнослужителі вже не вперше беруть участь у вшануванні річниці від дня народження Тараса Шевченка. Цей рік не став винятком, зазначають у дописі: "З нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії виготовив спеціальний відеоролик. В ньому група священнослужителів спершу співає твір поета "Думи мої". Опісля до них приєднуються інші душпастирі, декламуючи знаменитий вірш Тараса Шевченка "Розрита могила".

Як зауважують у пресслужбі, вірш "Розрита могила" дуже символічний та, безумовно, актуальний і в наш час: "Нашим роликом ми хочемо єднатися з цілою країною, яка в ці дні знову і знову згадує геніальну та величну постать нашого великого Кобзаря. Очевидно, кожен у свій спосіб має плекати його пам’ять, яка назавжди закарбована не тільки у його віршах, картинах чи іншій літературній спадщині, але й в ДНК кожного, хто зве себе українцем".

Нагадаємо, дев’ятого березня 2021-го року в Івано-Франківську відзначатимуть 207-у річницю з дня народження Тараса Шевченка. Через карантинні обмеження майже всі заходи проведуть онлайн. В Івано-Франківську вперше читатимуть "Кобзар" французькою мовою. Цей захід відбудеться в межах фестивалю "Франкофонія".

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше