Україна з національним рекордом - п'ята у жіночій естафеті 4х400 метри на чемпіонаті Європи

Україна з національним рекордом - п'ята у жіночій естафеті 4х400 метри на чемпіонаті Європи

Україна з національним рекордом - п'ята у жіночій естафеті 4х400 метри на чемпіонаті Європи TAF Athletics

Прикрість при передачі естафети завадила українкам фінішувати вище.

Естафета 4х400 метрів стала останньою дисципліною, у якій брали участь українські легкоатлетки. Україна бігла у складі Анни Рижикової, Анастасії Бризгіної, Катерини Климюк та Вікторії Ткачук.

Найкращий результат української естафети у такому складі в цьому сезоні був 3:38.16 хвилини. Але його вдалося суттєво покращити.

Загалом у жіночій естафеті брали участь шість збірних: Велика Британія, Італія, Польща, Нідерланди та Німеччина. Переможницями стали бігунки з Нідерландів.

Вікторія Ткачук розпочала першою естафету у складі збірної України. Передала естафету Ткачук п'ятою, але початок другого етапу Анастасії Бризгіної вийшов невдалим. Ткачук невдало передала естафету через італійських бігунок, через що Бризгіна втратила багато секунд.

Катерина Климюк намагалася підняти збірну України після невдалих двох етапів. Їй вдалося випередити італійку та наздогнати представницю Нідерландів, але залишилася п'ятою.

Останній етап Анни Рижикової засвідчив п'яте місце для збірної України. Не змогла українська бігунка випередити італійку, програвши 0.06 секунди. Тим не менш, результат збірної України у жіночій естафеті - новий національний рекорд.

Чемпіонками Європи стали нідерландки: Фемке Бол з рекордом європейських першостей змогла випередити британок та представниць Польщі.

Жіноча естафета 4х400 метри. Фінал

  1. Нідерланди 3:27.15
  2. Велика Британія 3:28.20
  3. Польща 3:29.94
  4. Італія 3:30.32
  5. Україна 3:30.38
  6. Німеччина 3:31.47
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика